• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

fillo mendo te ndryshosh emrin.
Si thu sa % duhet te kete brenda vetes gjithkush qe te quhet i tille?
Epo se vlerso njeri anen e tij te erret me % ;)

66% si te duket... nganjehere arrin dhe majat lol po kjo me raste :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk mendo se per i ceshtje kaq serioze si djallezia ato ikonat me zgerdhirje skane ven?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Sa kalamaj kenu enderruar te keni? :D
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju trembin pergjegjsite?
Kur kemi me bo me rob te sinqerte nuk trembemi noiher, po kur jane dhon prova te kunderta, mo mir mos me ju fut rrugeve me kthesa qe ne start...
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
Kmishat dhe kollaret i coj ke pastrimi kimik 1 her ne jav. Keto gjera mi mesoi babi kur isha i vogel, sepse e kom pas babin sheik nafte dhe ai me thoshte "degjo ketu o bir, leku zgjidh gjishka". Kshu qe kur un kam nai problem, i hudh nji tufe lek atij problemit edhe zgjidhet vet.

Ka nai cun te kjo tema meqe ra llafi?
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Di ti boj qe te gjitha kto te siperpermendurat :p i plotesoj kushtet hahahaha
Un do tboja direkt moderator se e meriton nje cmim lol

Kmishat dhe kollaret i coj ke pastrimi kimik 1 her ne jav. Keto gjera mi mesoi babi kur isha i vogel, sepse e kom pas babin sheik nafte dhe ai me thoshte "degjo ketu o bir, leku zgjidh gjishka". Kshu qe kur un kam nai problem, i hudh nji tufe lek atij problemit edhe zgjidhet vet.

Ka nai cun te kjo tema meqe ra llafi?
e ke shkrujt 2 her ket punen e sheikut dhe sinqerisht qe sna intereson fare.
ps: Dija per cunat qe kerkonin femra ktu ne forum, por je i pari qe kerkon cunaPyetja e rradhes:
Cfare mendoni per bashkjetesen? apo me mir direkt martes dhe te dali cfare te dali?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Goca ke cezmja ferres 3 her e do pergjigjen? :p

Bashkjetes apo martes se kuptoj ca ndyshimi ka por gjithsesi bashkjetesa do bere ne te dyja rastet :p
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une kam idene qe te 2ja martesa apo bashkejetesa ju duken burg meshkujve.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Gjithmon me ka shqetesuar kjo puna e babit tim pasi gjithmon jan trajtuar me privilegje dhe ndryshe nga te tjeret ... por ky ishte fati im. :(
Nuk po shof nai cun ketu ne forum ti goce pranej pyta.

Bashkjetesa apo martesa? Si te dali mi goc.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une kam idene qe te 2ja martesa apo bashkejetesa ju duken burg meshkujve.
mah un sjam dakord.
Nuk i detyron njeri te ndajn jeten me dike tjeter... burg eshte per egoistet, per ato persona qe sjan ne gjendje te ndajn jeten e tyre me dike tjeter
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Gjithmon me ka shqetesuar kjo puna e babit tim pasi gjithmon jan trajtuar me privilegje dhe ndryshe nga te tjeret ... por ky ishte fati im. :(
Nuk po shof nai cun ketu ne forum ti goce pranej pyta.

Bashkjetesa apo martesa? Si te dali mi goc.
Sa bukur e the.
TY te ka shqetesuar kjo gjo.. jo mu.


Pyetja: keni bezdi kur dikush ju fut duart te pjata?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

mah un sjam dakord.
Nuk i detyron njeri te ndajn jeten me dike tjeter... burg eshte per egoistet, per ato persona qe sjan ne gjendje te ndajn jeten e tyre me dike tjeter
Meshkujt jane qenie egoiste.Pranine e femres e duan per tu kujdes per ta por me qejf se kane as martrsen as bashkejetesen.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Meshkujt jane qenie egoiste.Pranine e femres e duan per tu kujdes per ta por me qejf se kane as martrsen as bashkejetesen.
Mah... un nuk i fus tgjith ne nje thes.
ashtu sic ka femra bythzgjuta qe spunojn as 1 dit ne jeten e tyre se i mban burri ka dhe meshkuj qe kujdesen per femren qe kan prane dhe e bejn me deshir.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top