• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje pyetje kisha per meshkujt:

Keni shok llapazan qe merren me thashetheme me keq se plakat qe rrin 24/24 (me zor ikin ne hale nga frika mos i shpeton gje) mbrapa drritares me drrit te fikur per te pare se cfare behet ne pallat?
A i besoni atyre? I degjoni me kureshtje apo .... se jam shum kurioze
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

thashetheme sum interesojne zakonisht ata qe bartinn fjale nuk bejne pjese ne shoqerin time .po edhe sikur te egzistonte veq do e degjoja veq saper mos mu tregu pa edukate se aq me ben per llafet e njereve te huaj
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

thashetheme sum interesojne zakonisht ata qe bartinn fjale nuk bejne pjese ne shoqerin time .po edhe sikur te egzistonte veq do e degjoja veq saper mos mu tregu pa edukate se aq me ben per llafet e njereve te huaj

E cuditcme pergjigja sepse ty desha te ta drejtoja...
Me shume vepra dhe me pak fjale... keshille kjo.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje pyetje kisha per meshkujt:

Keni shok llapazan qe merren me thashetheme me keq se plakat qe rrin 24/24 (me zor ikin ne hale nga frika mos i shpeton gje) mbrapa drritares me drrit te fikur per te pare se cfare behet ne pallat?
A i besoni atyre? I degjoni me kureshtje apo .... se jam shum kurioze

Kam te tille por nuk bejne pjese ne rrethin e shoqerise se ngushte me tcilet takohem rregullisht. Mundohem thashethemeve t'ju iki nganjehere, here here e keshilloj te mos meret me thashetheme. Nuk u besoj, kurreshtar s'jam kurre, edhe kur mendoj se jam, largohem !
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po he te bej dhe un 1 pytje te kjo teme .

Cila eshte dashuria e par per juve;e nenes e gruas apo e motres?
ps; mos fillon te thuani se per cdo njeren kemi dashuri te ndryshem, po du te di cila eshte ne radh te 1,2 dhe 3
Une skam moter prandaj po i referohem femiut :)
Deri para se te dashurohesha kisha nenen te paren, tani nena eshte e dyta , nusja e para, pas nja 2 muajsh kismet, femiu i pari, nusja e dyta, nena e treta. Po 1 gje di me siguri : per keta njerez nuk do te kurseja as jeten :)
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

sdo i afrohesha kurr me ato qime posht sjetllave .-.
anti estike dhe jo igjenike... pse nuk i bojn gersheta?

hahaha DM leje kete por kur ka femra si ky.... qe te vjen te nxjerresh nje brisk nga canta e ti thuash shko e rruaju...

S'kam pyetje :)
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Shoqe ti as 1 ne 1 milion nuk te bie shansi me taku te tille cuna,kshu mos fol kot :)
Per sa i perket mashkullit nga femra ka shume ndryshime..

Dhe ti ne dole ne ket konkluzion ne baz te .....cfareje? Shok model kam pavarsisht se i jam ndar asajt 'bote' dhe burrin e kam se-xy (ka pozuar si model qe i vogel) prandaj mos flit per gjera qe sdin... me te treguar foton e zemres time, dashurohesh dhe ti.

Cilat jan keto ndrryshime? Apo hec 1 shkrujt nje fraz kshu kot per ti permbajtur temes duke futur dhe nje ngacmim :plazh:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

C'fare shikoni ne pergjithesi ne fillim te nje lidhjeje, jeni te interesuar me shume ne lidhje me s*e*k**in apo tek personaliteti, cilat jane gjerat kryesore qe bluani ne mendjen tuaj? ( e theksoj ne lidhje, jo kshu per nje nate) :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

C'fare shikoni ne pergjithesi ne fillim te nje lidhjeje, jeni te interesuar me shume ne lidhje me s*e*k**in apo tek personaliteti, cilat jane gjerat kryesore qe bluani ne mendjen tuaj? ( e theksoj ne lidhje, jo kshu per nje nate) :p

Thu valle tjet ajo e verteta :p sa hap e myll syt del qe seshte ahahahahhaha :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

C'fare shikoni ne pergjithesi ne fillim te nje lidhjeje, jeni te interesuar me shume ne lidhje me s*e*k**in apo tek personaliteti, cilat jane gjerat kryesore qe bluani ne mendjen tuaj? ( e theksoj ne lidhje, jo kshu per nje nate) :p

Edhe ne pleqeri si le keto pyetje ti...
Megjithate te kaloj ne teme. Kam pershtypjen se nje lidhje eshte e bazuar ne nje sere faktoresh, Si vizik, emocional apo te tjerat ne vazhdim qe e bejne nje njeri te afte per te qene pjese e nje mardhenie ne cift. Kur fillon nje pune te re, nuk di sa do zgjase apo c`probleme do dalin gjate saj, e rendesishme eshte qe njeriu ndjehet i pergatitur ti beje balle veshtiresive qe sjell ajo deri ne momentin qe i kalon "kompetencat" e tij. E po e njejta gje pak a shume ndodh dhe me nje lidhje.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Asnjeri se keni kuptuar pyetjen sic duhet :)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Asnjeri se keni kuptuar pyetjen sic duhet :)

Po nuk mund te shohesh dicka te vetme mi teta Zana se eshte e mir kshu si kallup po eshte cycyvele nga trrute, dhe e kunderta, ka zgjuaresi sa te duash, po kur vjen puna ke qefi duhet ti vesh jastikun ke koka qe mos ta shofesh, ose kembet e shtrremta a ku di une, Lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po nuk mund te shohesh dicka te vetme mi teta Zana se eshte e mir kshu si kallup po eshte cycyvele nga trrute, dhe e kunderta, ka zgjuaresi sa te duash, po kur vjen puna ke qefi duhet ti vesh jastikun ke koka qe mos ta shofesh, ose kembet e shtrremta a ku di une, Lol

Ose blicin e celularit tek fytyra loool

PS. une i shof te gjitha ne kompleks :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dukeni qarte qe keni komplekse, gjithsesi lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

C'fare shikoni ne pergjithesi ne fillim te nje lidhjeje, jeni te interesuar me shume ne lidhje me s*e*k**in apo tek personaliteti, cilat jane gjerat kryesore qe bluani ne mendjen tuaj? ( e theksoj ne lidhje, jo kshu per nje nate)

Karakterin e saj, punet t'cilat ajo i ben per lidhjen tone, sakrificen qe ben per ta forcuar lidhjen tone etj...Ai qe eshte i interesuar per nje lidhje serioze, sek.sin nuk e vendos ne listen e tij.
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Karakterin e saj, punet t'cilat ajo i ben per lidhjen tone, sakrificen qe ben per ta forcuar lidhjen tone etj...Ai qe eshte i interesuar per nje lidhje serioze, sek.sin nuk e vendos ne listen e tij.

Po ju cfare sakrifica boni per ta forcuar ket lidhje?
ps: se-xi eshte ne top 3... nuk eshte e mjaftueshme por eshte e nevojshme.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po ju cfare sakrifica boni per ta forcuar ket lidhje?
ps: se-xi eshte ne top 3... nuk eshte e mjaftueshme por eshte e nevojshme.

Sakrifica mund te jete nga me te ndryshmet DM. Po e zeme se ne nje lidhje serioze, i kushtoni kohe me shume te dashures, per ta bere te lumtur, per t'ja deshmuar dashurine asaj e te ngjajshme. Perderisa kur je beqar, mund t'bejsh qejf pa orar (s'je i zene). Apo psh kufizon daljet me shoqerine e shume gjera tjera.

****i mund t'jete per dike edhe ne top1 e top2 e 3 e perpjete. Sek.si padyshim qe eshte i nevojshem per cdo krijese, edhe per njeriun (mashkull e femer), por shume lidhje jane prish edhe pas ngrenjes se tortes = )
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Sakrifica mund te jete nga me te ndryshmet DM. Po e zeme se ne nje lidhje serioze, i kushtoni kohe me shume te dashures, per ta bere te lumtur, per t'ja deshmuar dashurine asaj e te ngjajshme. Perderisa kur je beqar, mund t'bejsh qejf pa orar (s'je i zene). Apo psh kufizon daljet me shoqerine e shume gjera tjera.

****i mund t'jete per dike edhe ne top1 e top2 e 3 e perpjete. Sek.si padyshim qe eshte i nevojshem per cdo krijese, edhe per njeriun (mashkull e femer), por shume lidhje jane prish edhe pas ngrenjes se tortes = )

Shume lidhje jan prish pas ngrenjes te tortes per her te pare sepse me pas ska pas mo racione te tjera dhe kan kerkuar ne pasticeri tjeter ;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Shume lidhje jan prish pas ngrenjes te tortes per her te pare sepse me pas ska pas mo racione te tjera dhe kan kerkuar ne pasticeri tjeter ;)

Ka edhe raste te tilla, por kur nuk mund te thuash se jane ndare edhe ata qe kane ngrene shume torte, edhe per here te dyte......! :cool:
 

Kila

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Si esht vajza e endrrave tuaja ?? .........
 

Kila

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Keni gjuajtur ne shpull ndonje femer ??
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Jo...me duket kllosharizem me i mshu dikujt qe smundet me ta kthy ,e shumta qe kom bo e kom zbrit prej kerri ne gjyse te rruges kur mka bo nervoz
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Keni gjuajtur ne shpull ndonje femer ??

Ehh ka femra qe nje shpull pak e kan dhe pse jam disi kundra , por ka qen nje moment kur e kam ber nje gje te till dhe aspak sjam penduar pse e kam ber pasi duhej ti kisha ber me shum se nje shpull...

Si do vepronit nese e dashura ju thote se eshte shtatzane?


Si do te verpoja une personalisht ? Me qetsi per gjer sa ndodhi nuk kthehet mbrapsh ..Mua me pelqjen dhe femijt ndaj sdo kisha ndo nje reagim te keq ..Thjesht duhet dhe te bind veten ne ate rest duke filluar nje kapitull i ri ne jet ai i te qenit prind :D
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Si esht vajza e endrrave tuaja ?? .........


 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Mendohet se paraqitja fizike te nje femer eshte e rendesishme, ajo vihet re e ndoshta eshte dhe gjeja primare qe nje mashkull sheh tek nje femer.

Po per meshkujt? si e vleresoni veten ju? dhe sa mundoheni te beheni te cmuar apo bukurosh ne syte e nje femre?? :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Hani thonjet, kafshoni apo cf i thoni ju,sidomos kur jeni nervoz?

Nuk e kam shprehi. Me duket me shume e kane shprehi ata qe pine cigare
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse fusni gishtat te hunda kur jeni duke i dhene makines?
(shoh shum shofera qe e bejn dhe :vje: )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top