• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

cent

...Lontano
Titulli: Re: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse kur e keni dasht një femer pasi ndaheni me te thoni, une ate se kam dasht, jam tall me te gjate gjithe kohes ?
Varet Nga Menyra E Ndarjes,Nese Femra Na Le pa Pik Arsye smeriton te themi E KEMI DASHUR se meriton kete fjal
 

Endrra

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse meshkujt ,mundohen per te arritur një qellim(femren) ne kete rast ..Genjejne sa i kepusin telat.

Pra pse sjane gati kurre vetvetja?

E pastaj kerkojne sinqeritet nga femrat!
 

cent

...Lontano
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse meshkujt ,mundohen per te arritur një qellim(femren) ne kete rast ..Genjejne sa i kepusin telat.

Pra pse sjane gati kurre vetvetja?

E pastaj kerkojne sinqeritet nga femrat!
Mos harro Endrra që cdo histori ne fillim nis si loje nga te dyja palet.Fillojn te dyja palet te kepusin një mal me brrockulla,te bejn interesantet te dyja palet dhe me pas pasi lidhen fort me njeri tjetrin ateher dalin ne tipin e tyre,ne sinqeritet etj.Sinqeriteti sipas meje nuk kerkohet por dhurohet dhe jepet ashtu sic cdokush ka karakterin.
 

Endrra

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Mos harro Endrra që cdo histori ne fillim nis si loje nga te dyja palet.Fillojn te dyja palet te kepusin një mal me brrockulla,te bejn interesantet te dyja palet dhe me pas pasi lidhen fort me njeri tjetrin ateher dalin ne tipin e tyre,ne sinqeritet etj.Sinqeriteti sipas meje nuk kerkohet por dhurohet dhe jepet ashtu sic cdokush ka karakterin.
po pra ,,pikerisht si njihet karakteri kur sjane vetvetja asnjera pal ?
 

cent

...Lontano
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

po pra ,,pikerisht si njihet karakteri kur sjane vetvetja asnjera pal ?
do njihen skan ku ven :D nuk mund te shtiren per një kohe te gjat,fillim shtiren me pas dalin ne karakter :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse mendoni që kur një vajze bie ne dashuri, ju ate e keni ne dore, dhe mendoni që e perdhredhni sipas qejfit tuaj ?
Ka dallim se ciles moshe i perket vajza. Sa me e re te jete, aq me shume dhe me lehte futet ne dore, si timon e drejton, kah t'kesh qejf :lol:

një pyetje ...Pse ju djemte(shumica kuptohet) tregoheni te ashper shpesh-here me femrat??tregoheni te mire vetem kur keni interesat e juaja...
Ne djemte ? Pse s'thua një pjese me mire :D ?

Ashpersia është cilesi e mashkullit. Mashkulli është si LUANI. Femra duhet t'perdore metode ndaj mashkullit per ta zbutur, sikurse ndaj luanit, te cilin deshiron ta ushqesh me duart e tua :D


Nuk e di nese është bere kjo pyetje se ktu kane shkuar 71 faqe teme, por dua te di...jeni dashuruar ndonjehere? dhe, si është? ose si ka qene?

dhe na kushtoni pak vemendje se gocat lart kane 2 jave që presin pergjigje, lol
Te dashurosh dmth ta kuptosh një nga qellimet e jetes se kesaj bote. Me fjale tjera, kur dashuron, i dashuri juaj nuk do t'jete vetem ai, por do t'jete gjithe bota per ty, frymemarrja jote, gezimi dhe hidherimi yt, suksesi dhe deshtimi yt, bukuria e kesaj bote.



Pse kur e keni dasht një femer pasi ndaheni me te thoni, une ate se kam dasht, jam tall me te gjate gjithe kohes ?
një fjale e urte thote: You can't play the playa :D


Pse meshkujt ,mundohen per te arritur një qellim(femren) ne kete rast ..Genjejne sa i kepusin telat.

Pra pse sjane gati kurre vetvetja?

E pastaj kerkojne sinqeritet nga femrat!
Sinceriteti i tepert sot, nuk funksionon, sidomos me gocat lol. Ta marrin per budallallek. I wish, sic thone, te isha treguar gjithmone i sincerte me njerezit por ja që, duhet t'i kepusim pak ca tela, pastaj lehte është, i kapim prap telat. This is men's world :lol: LOL
 

ergon

Λάθε βιώσας.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse meshkujt ,mundohen per te arritur një qellim(femren) ne kete rast ..Genjejne sa i kepusin telat.

Pra pse sjane gati kurre vetvetja?

E pastaj kerkojne sinqeritet nga femrat!
Pyetja do i afrohej realitetit me shume po te ishte pse meshkujt genjejne me shume se një femer
sidoqofte disa shkaqe që me vine ne mendje jane:
1.thote genjeshtra se do te te mos lendoj te mos merzitet femra
me mire një genjeshter e vogel sesa te merzitet ajo që do
pra genjen per te mbrojtur ndjenjat e femres
2.genjen që te duket te bej femren ta adhuroj çfarë është ne gjendje te bej per te
prsh thote e dashur jam shume ne gjendje te keqe ekonomike dhe ne fund te mbremjes një darke poshte henes do ishte me romatike
3.se mund te kete bere dicka tjeter dhe sdo ta mesoj femra dhe keshtu thote 1000 genjeshtra që ta fitoj
4.ka dhe raste që meshkujt thone genjeshtra kot keshtu se u pelqrn te genjejne se kjo per ta është i vetmi argetim
5.ka raste që një mashkull genjen se e detyroni ju femrat te genjej se keshtu ju pelqeu
KONKLUZIONI skan faj meshkujt që genjejne
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse meshkujt ,mundohen per te arritur një qellim(femren) ne kete rast ..Genjejne sa i kepusin telat.

Pra pse sjane gati kurre vetvetja?

E pastaj kerkojne sinqeritet nga femrat!
Nuk është se ndodh gjithmon e njejta gje ,varet nga mashkulli.
Ne pergjithsi genjejn ata që kan munges te theksuar cilsie apo kushtesh .
një mashkull që ka cilsi evidenton keto per te bere per vete një femer .

Pastaj me kryesorja është që mashkulli sillet sipas femres që ka perpara
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse jeni aq dembela e sboni dot asnje pun?E psaastaj idhnoheni kur partneren tuaj e ze gjumi ne dark kur doni që tkenaqeni nkrevat...amos pse se boni naj pun?apo mendoni se ju bejen autoriteti..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

pse djemte rrejne shume?
Pse ka kush i han rrenat (femrat) :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse jeni aq dembela e sboni dot asnje pun?E psaastaj idhnoheni kur partneren tuaj e ze gjumi ne dark kur doni që tkenaqeni nkrevat...amos pse se boni naj pun?apo mendoni se ju bejen autoriteti..
S'bej asnje pune ? Kush te genjeu moj goce :lol:
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse ju meshkujt e shikoni një goc nga bukuria dhe jo nga shpirti?
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse ju meshkujt e shikoni një goc nga bukuria dhe jo nga shpirti?
Po femrat a nuk e shofin një cune nga pamja e jashtme gjithashtu?? :)
Ndoshta i japin me pak rendesi por prape zakonishte është një domosdoshmeri oer një lidhje..kshu që moj goce pergjigje kesaj pyetje jepja vete :p :p
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po femrat a nuk e shofin një cune nga pamja e jashtme gjithashtu?? :)
Ndoshta i japin me pak rendesi por prape zakonishte është një domosdoshmeri oer një lidhje..kshu që moj goce pergjigje kesaj pyetje jepja vete :p :p
daku mos mi fut tgjitha gocat me 1 thes....pastaj jeni ju ato që gruan ideale e doni me trup modele...te ygjut edhe tvirgjer...si shum kushte kerkoni...po pergjigju pzetjes e mos mu anashkalo mu si i pafaajshem se te gjith cunat 1 lloj jeni....
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

daku mos mi fut tgjitha gocat me 1 thes....pastaj jeni ju ato që gruan ideale e doni me trup modele...te ygjut edhe tvirgjer...si shum kushte kerkoni...po pergjigju pzetjes e mos mu anashkalo mu si i pafaajshem se te gjith cunat 1 lloj jeni....
Me duket se te jam pergjigjur pyetjes moj goce.. Varet sa te shkon ty per shtat si pergjigje :p
Pastaj edhe ti mos i fut cunat te gjithe ne një thes. :p
Ke ca te drejte ama...e duam 90-60-90 mundesishte te punoj te Victoria Secret, IQ ta kete mbi 2 standart deviacione ndaj normales edhe kushti me i rendesishem është i virgjerise. Shume nuk kerkojme, te pakten kshu me duket mua.. LOL LOL
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

cA BONI KUR SHIHNI NE RRUG GOCEN SI JU PELQEN?CA BONI SIESI ME JA TERHEQ VEMENDJEN?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

ne nga durrsi i themi keshtu pa ofendu asnje,,(gjithe derrat një fytyre kane)
Nese te gjithe meshkujt genjejne flywithyou (dhe jane fytyre derra) atehere me gjej një femer që nuk genjen....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

cdo gje është reciproke nese ju genjeni edhe ne do genjejm.....
Prandaj qenkemi fytyrederra te gjithe (meshkujt dhe femrat). Pajtohesh me mua...dhe një gje, kush e fillon i pari maredhenien me genjeshtra, femra apo mashkulli, është sikur pyet: Cili është me i vjeter, veja apo pula?
 

flywithyou

Antar Aktiv
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Prandaj qenkemi fytyrederra te gjithe (meshkujt dhe femrat). Pajtohesh me mua...dhe një gje, kush e fillon i pari maredhenien me genjeshtra, femra apo mashkulli, është sikur pyet: Cili është me i vjeter, veja apo pula?
...................juve djemte jeni te famshem per genjeshtra...edhe njehere cdo gje eshe reciproke,,,fytyrat e femrave jane engjellore,,,
 

sensuu

sweet
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

çfarë do te benit juve nqs prinderit tuaj nuk pranojne faktin që ju jeni lidhur me një goc....ndoshta edhe per një arsye jo te forte...si do vepronit ne kete rast?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

çfarë do te benit juve nqs prinderit tuaj nuk pranojne faktin që ju jeni lidhur me një goc....ndoshta edhe per një arsye jo te forte...si do vepronit ne kete rast?
Do te isha munduar ne forma te ndryshme t'i bindi prinderit e mi se ajo goce është e duhur per mua. Prinderit duan me te miren per femijet e tyre, ndaj nganjehere, nga frika se nuk do t'korrin sukses femijet e tyre, pa qellim edhe i lendojne, nuk ua marrin parasysh hapat e tyre që i marrin ne jete, si ky rast ne fjale tani e te ngjajshme.
 

sensuu

sweet
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do te isha munduar ne forma te ndryshme t'i bindi prinderit e mi se ajo goce është e duhur per mua. Prinderit duan me te miren per femijet e tyre, ndaj nganjehere, nga frika se nuk do t'korrin sukses femijet e tyre, pa qellim edhe i lendojne, nuk ua marrin parasysh hapat e tyre që i marrin ne jete, si ky rast ne fjale tani e te ngjajshme.
po mire ata mund te vene ne zgjedhje te veshtire:zgjidh ose ne ose ate ?
 

cent

...Lontano
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

çfarë do te benit juve nqs prinderit tuaj nuk pranojne faktin që ju jeni lidhur me një goc....ndoshta edhe per një arsye jo te forte...si do vepronit ne kete rast?
Un Do Doja një Arsye Mjaft Te Fort nga te dyja palt Per Te Marr Vendimin Mes Dashuris Dhe Familjes.Sot deri diku dihet mentaliteti i prinderve tane dhe mentaliteti i 2012 por un personlisht zdo doja te thyhej asnjeher zemer,si asaj që do dua si familjes sime
 

cent

...Lontano
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

cA BONI KUR SHIHNI NE RRUG GOCEN SI JU PELQEN?CA BONI SIESI ME JA TERHEQ VEMENDJEN?
nese e shof vajzen që mua me pelqen ne rrug do bëja një reagim me sy per ti treguar dicka pozitive dhe një far interesimi,sado që rruga nuk zgjith asgje vetem keqeson
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top