• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse beni sikur jeni duke vdek kur jeni smur?
A kendoni ne dush? :p
Cili ka qene sherri/zenka me i keq qe keni pas me ndonje shok?
 

Fly

Larguar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pse beni sikur jeni duke vdek kur jeni smur?
A kendoni ne dush? :p
Cili ka qene sherri me i keq qe keni pas me ndonje shok?
Me kujtove rastin sot...

kam gjuhen plage (ca thone ngaqe flas shum :p) sa erdha ne shtepi nga puna duke ber si i keputur, i lodhur sa e vuri re plaka pa hy akoma ne shtepi :p
a thua po ecja me gjuhe un :D
e kemi cik natyre, nuk shpjegohet

Sherr kur ziheshim lagje me lagje, niseshim me grushta e perfundonim me gure.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Per ate pyetjen e pare te Legallyt jam kurioze e une....pse beni sikur po ju del shpirti vetem se ju dhem i cik koka? lol
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ti ecccc pergjigju iher ku je?Nga humbe ?Nga bredh?:D
 

Aki

misfit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ta arkivoje kush kte teme se paska kaluar 1000en, nga emocionet jeni harruar :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top