• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Sa i dobet eshte ne te vertete, instinkti i mashkullit ndaj femres ? Gjer ku arrin kjo c'menduri?

Ps...Nuk dua pergjigje psikologjisht te llogaritur - dua nje pergjigje pa dorashka, sado negativ qe te jete.
Nuk e kuptoj pytjen. Sa i dobet eshte instikti i mashkullit ndaj femers? Ne ca kuptimi?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk e kuptoj pytjen. Sa i dobet eshte instikti i mashkullit ndaj femers? Ne ca kuptimi?
Kur ju fiksohet keq nje femer? Gjer ku arrin dobesia e juaj ne k'te rast, c'fare jeni ne gjendje te beni... qe ta beni per vete femren. :eek:kidoki:
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kur ju fiksohet keq nje femer? Gjer ku arrin dobesia e juaj ne k'te rast, c'fare jeni ne gjendje te beni... qe ta beni per vete femren. :eek:kidoki:
Aaaa. Tani varet nga lloji patates se un nuk mund te flas per te gjith meshkujt, por zakonisht bejme gjithshka.

Nai pytje tjeter ke ne lidhje me ket? Shpresoj qe ta kem shpjegu qarte me 1 fjali.
 

Fly

Larguar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

I marim makinen borxh shokut, e bejm per vete, po na pelqeu akoma si vajze makinen e kthejme vajzen e mbajme, po doli ndonje pa pik vlere ja kthejme te dyja shokut :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Aaaa. Tani varet nga lloji patates se un nuk mund te flas per te gjith meshkujt, por zakonisht bejme gjithshka.

Nai pytje tjeter ke ne lidhje me ket? Shpresoj qe ta kem shpjegu qarte me 1 fjali.
Nuk mjafton me gjithcka , mo ... desha te sjellesh shembuj, sado te dobet te jene k'to :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Eshte e vertete qe meshkujt kan emocione ndoshta njelloj si femrat kur i propozojne femres qe dashurojne?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

I marim makinen borxh shokut, e bejm per vete, po na pelqeu akoma si vajze makinen e kthejme vajzen e mbajme, po doli ndonje pa pik vlere ja kthejme te dyja shokut :D
Kjo me ngjan me shume me injorance, se c'menduri/dobesi :mendim:
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk mjafton me gjithcka , mo ... desha te sjellesh shembuj, sado te dobet te jene k'to :p
Shembujt varen nga rasti dhe nuk pergjithsohen. Rast konkret ka shembut e vet dhe po ti thush kshu pergjithsisht nuk kan kuptim pasi jane jashte kontekstit.
 

Fly

Larguar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Se di ca emocionesh keni ju por propozimet jane ndonjehere si skedinat, te djegin ne minut te funit, ishalla nuk ndjejme emocion sa me e gris me dysh :p
Po pranoj me pas i themi mamit qe fituam :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ne qofte se e dashura e shokut tuaj ju flirton shqeto.
Cdo te benit,do i ndiznit dritat jeshile e do i mbanit ison deri ne kontakt,duke ndjere vetevlersim per veten tuaj ne kete rast.
Apo do mundoheshi ne ndonje forme ti hapnit syte shokut.
Apo do distancohi si nga shoku juaj si nga ajo.
 

Fly

Larguar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ne qofte se e dashura e shokut tuaj ju flirton shqeto.
Cdo te benit,do i ndiznit dritat jeshile e do i mbanit ison deri ne kontakt,duke ndjere vetevlersim per veten tuaj ne kete rast.
Apo do mundoheshi ne ndonje forme ti hapnit syte shokut.
Apo do distancohi si nga shoku juaj si nga ajo.
Do e injoroja
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ne qofte se e dashura e shokut tuaj ju flirton shqeto.
Cdo te benit,do i ndiznit dritat jeshile e do i mbanit ison deri ne kontakt,duke ndjere vetevlersim per veten tuaj ne kete rast.
Apo do mundoheshi ne ndonje forme ti hapnit syte shokut.
Apo do distancohi si nga shoku juaj si nga ajo.
Booo sa pytje me spec. Teorikish i bi qe do ndez driten e kuqe por praktikisht mund te ndodhi ndryshe.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top