• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
Hmmmmmmmmmmmmm, pyetje e veshtire.
E sigurt qe nuk do mundesha te jetoja me dyshimin e perjetshem.
Per femijen nuk besoj se do ndryshonte gje sepse une do e kisha rritur sikur te ishte imi dhe ne fakt ai do mbetej imi edhe po mos te ishte biollogjikisht imi.
Sa per gruan nese me tradhton apo jo jam i sigurt qe s`do kisha nevoje ta ruaja.Jam shume i sigurt ne vetvete dhe ne intuiten time kur ka dicka qe nuk shkon e nuhas shume me pare se pakenaqesite te ndodhin.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
Pytje interesante por jo shume reale. Kjo vje puna ke kalamojt nuk ka dyshim. Ose jan te tute ose nuk jan te tute. Dmth po te jesh me te meta mendore fillon dhe "dyshon".
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
Egziston Adn me sa di une, ose e bej alla shqiptarce
i kupus nje kokerr plumbi tek nja nga gishtat e kembes lol
jam i sigurt qe do i vi gjynah per gishtat e tjeter edhe do jete e vertete :vesyze:
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
Une nuk shoqerohem me femra qe flirtojne kur jane ne krah me mua
ne rast se do gaboja edhe do dilja me nje te ketille
do e kapja me shqelma direkt, ose do i jepja dhembet ne dore!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une nuk shoqerohem me femra qe flirtojne kur jane ne krah me mua
ne rast se do gaboja edhe do dilja me nje te ketille
do e kapja me shqelma direkt, ose do i jepja dhembet ne dore!
ahahahahahah ec aty,dell Shqiptari ..:),,,LoverM qyqja po jo kaq eger :p, ama me pelqen sinqeriteti yt.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po mire si ja beni ju djemte te hiqni qafe po themi, shoqen e vajzes qe pelqeni?? Sepse doni te rrini vetem pervetem me kete vajze??!...
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

ahahahahahah ec aty,dell Shqiptari ..:),,,LoverM qyqja po jo kaq eger :p, ama me pelqen sinqeriteti yt.
Eshte gjeja qe urrej me shume, edhe sikur te jem i shoqeruar me nje femer jo te bukur
une mundohem ti dedikohem asaj per ato momente qe jam me te
imagjino te ma bej nje femer mua kete gje, te hapi syte rrotull :sherr:


Po mire si ja beni ju djemte te hiqni qafe po themi, shoqen e vajzes qe pelqeni?? Sepse doni te rrini vetem pervetem me kete vajze??!...
i them Cop: a lum si ne qe jena çift
a nuk na le pak vetem se do bejm Miço Miço, bau bau lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ui
Eshte gjeja qe urrej me shume, edhe sikur te jem i shoqeruar me nje femer jo te bukur
une mundohem ti dedikohem asaj per ato momente qe jam me te
imagjino te ma bej nje femer mua kete gje, te hapi syte rrotull :sherr:
i them Cop: a lum si ne qe jena çift
a nuk na le pak vetem se do bejm Miço Miço bau bau bau lol
Hahahaha bravo :p
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do vazhdonit te merreshit me personin qe pelqeni nese nuk keni komonnikim me te pervec kontakt shikimi dhe veprimesh
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Per cf e harxhon kohen ti? Per te njoh receta?
Gatimin e kam pasion
gatimi mbetet i vetmi pasjon i cili nuk me ka zhgenjyer nike.
Kjo sepse e bej per qef, edhe jo nga halli.
koha ime eshte e lidhur fort me gatimin, stervitjen, dhe qefin.
ndaj nuk kam kohe te njof njerez apo ti dedikohem
e di qe me quajn mendjemadh, por mua aq me ben.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Mendjemadh ka diference nga ajo qe ben ti

Por ti e din, ku te gjindesh me mire :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Sa i dobet eshte ne te vertete, instinkti i mashkullit ndaj femres ? Gjer ku arrin kjo c'menduri?

Ps...Nuk dua pergjigje psikologjisht te llogaritur - dua nje pergjigje pa dorashka, sado negativ qe te jete.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top