• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

nje dhe te jete aq sa te mbaje plot pasionin per te pritur heren tjeter me padurim
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?
 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

poshte gjurit por ti theksohet fundshpina, dhe misteri qe te pret (pseja eshte nen te)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?
Preferoj dhuratat qe mund t'i mbesin kujtim, psh dicka per shtepi, ndonje zbukurim a dicka te tille
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ti kesh me jete e shendet te 4-ta..:p

pyetja e rradhes..

Pelqeni femra me mini apo me funde der posht gjurit,,dhe pse..?
Me funde, jo domosdoshmerisht poshte gjurit por preferoj funde per nje arsye te thjeshte.Femra nuk duhet te ekspozoje gjithcka per te qene terheqese, mjafton te lere te kuptoje se ja vlen ta `zbulosh` bukurine e saj!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?
Sa ne siklet me vune tashi ... pergjigjia e sakte eshte qe "dhurata varet nga lloji i femres". Dmth mbasi e njef, i ben nji dhurate.
Kshu qe kjo femra qe eshte shtruar ketu ne pytje ka datlindjen, i bie qe un ta njof per i far kohe dhe do e di se cfare i pelqen. Duke e njoft ate, i bej dhuraten e duhur.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Lamtumire te dyve, nuk ja vlen te shkaktohet ndonje problem per njerezit qe i tregojne ngjyrat e tyre te verteta ne nje moment te caktuar. Ne fakt, une jam fitues ne ate moment, humbes tradhtaret.
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
Pasi te me kalonte elektroshoku i pesuar-
Shume ftohte do i shikoja te dy ne sy dhe nese do mundesha do i thoja-Te trashegoheni.
Sidoqofte nuk do beja asnje lloj skene.Thjeshte do i lija aty e do ikja.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top