• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ti kesh me jete e shendet te 4-ta..:p

pyetja e rradhes..

Pelqeni femra me mini apo me funde der posht gjurit,,dhe pse..?
Me funde, jo domosdoshmerisht poshte gjurit por preferoj funde per nje arsye te thjeshte.Femra nuk duhet te ekspozoje gjithcka per te qene terheqese, mjafton te lere te kuptoje se ja vlen ta `zbulosh` bukurine e saj!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?
Sa ne siklet me vune tashi ... pergjigjia e sakte eshte qe "dhurata varet nga lloji i femres". Dmth mbasi e njef, i ben nji dhurate.
Kshu qe kjo femra qe eshte shtruar ketu ne pytje ka datlindjen, i bie qe un ta njof per i far kohe dhe do e di se cfare i pelqen. Duke e njoft ate, i bej dhuraten e duhur.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Lamtumire te dyve, nuk ja vlen te shkaktohet ndonje problem per njerezit qe i tregojne ngjyrat e tyre te verteta ne nje moment te caktuar. Ne fakt, une jam fitues ne ate moment, humbes tradhtaret.
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
Pasi te me kalonte elektroshoku i pesuar-
Shume ftohte do i shikoja te dy ne sy dhe nese do mundesha do i thoja-Te trashegoheni.
Sidoqofte nuk do beja asnje lloj skene.Thjeshte do i lija aty e do ikja.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top