• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cila Esht Femra ideale sipas jush?
Sipas plakut tim eshte Plaka ime!

Ndersa une idealen e shof nga trupi...po ishte e gjere, trashaluqe, me trashale
me belin si cung etj...nuk ben per mua..
po te jap nje shembull se per ke e kam fjalen..per ke tip femre dmth!


 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje gje kam van re...
ca meshkuj mendojne se me 'provokime' dhe 'shaka' mund te lexojne mendjen e nje femre... serjozisht i keni qef kto lojra?

nuk e kuptoni se sa figur koti boni?
pse sboni pyetje direkte? pse nuk flisni qart?
nga cfare vuani ?
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Sipas plakut tim eshte Plaka ime!

Ndersa une idealen e shof nga trupi...po ishte e gjere, trashaluqe, me trashale
me belin si cung etj...nuk ben per mua..
po te jap nje shembull se per ke e kam fjalen..per ke tip femre dmth!


kishe gjo me trashaluqet ti ?????
se tmytaaaa
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje gje kam van re...
ca meshkuj mendojne se me 'provokime' dhe 'shaka' mund te lexojne mendjen e nje femre... serjozisht i keni qef kto lojra?

nuk e kuptoni se sa figur koti boni?
pse sboni pyetje direkte? pse nuk flisni qart?
nga cfare vuani ?
vallaj un skuptova gjo hic ktu! Kush eshte pytja ktu? lol
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

kishe gjo me trashaluqet ti ?????
se tmytaaaa
Hahaha ho mi fol, reago
se ke nje jete qe me ke ven ne shinjester
edhe gjo spo bon lol
Sta bo zemra ty joooo me abuzu n'drru me mu lol

ps: qe kur je bo trashaluqe ti ri ?
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Hahaha ho mi fol, reago
se ke nje jete qe me ke ven ne shinjester
edhe gjo spo bon lol
Sta bo zemra ty joooo me abuzu n'drru me mu lol

ps: qe kur je bo trashaluqe ti ri ?

sma bon zemra se kam frik mos haj drru akoma me keq sec jap lol

po pse tdukem gjo si ajo tipja aty qe ka me shum muskuj se gjith meshkujt bashk me te cilet punoj?!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje gje kam van re...
ca meshkuj mendojne se me 'provokime' dhe 'shaka' mund te lexojne mendjen e nje femre... serjozisht i keni qef kto lojra?

nuk e kuptoni se sa figur koti boni?
pse sboni pyetje direkte? pse nuk flisni qart?
nga cfare vuani ?
Nuk di ca te them. Paske pas fat te keq me meshkujt qe paske takuar.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Hahaha ho mi fol, reago
se ke nje jete qe me ke ven ne shinjester
edhe gjo spo bon lol
Sta bo zemra ty joooo me abuzu n'drru me mu lol

ps: qe kur je bo trashaluqe ti ri ?
A i vrare shneti trego mireqenie....bile une tu nigju ket shprehje e kapa 120Kg....
ca do thush ti tashi qe jom lope...e kujt i plasi lol
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk di ca te them. Paske pas fat te keq me meshkujt qe paske takuar.
po flas ne pergjithesi sepse shpesh her me ndodh te flas me dike qe mendon realisht se me kto 'lojra' arrin dicka.. ose me shoqe qe me tregojne budalliqe te tilla
boooooooh
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

po flas ne pergjithesi sepse shpesh her me ndodh te flas me dike qe mendon realisht se me kto 'lojra' arrin dicka.. ose me shoqe qe me tregojne budalliqe te tilla
boooooooh
Nuk di ca te them. Kij parasysh qe meshkujt nuk jan te gjith njilloj. Ne nuk prodhohemi ne fabrike dhe nuk kemi numer seriali mrapa qafes.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top