• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Di ti boj qe te gjitha kto te siperpermendurat :p i plotesoj kushtet hahahaha
Un do tboja direkt moderator se e meriton nje cmim lol

Kmishat dhe kollaret i coj ke pastrimi kimik 1 her ne jav. Keto gjera mi mesoi babi kur isha i vogel, sepse e kom pas babin sheik nafte dhe ai me thoshte "degjo ketu o bir, leku zgjidh gjishka". Kshu qe kur un kam nai problem, i hudh nji tufe lek atij problemit edhe zgjidhet vet.

Ka nai cun te kjo tema meqe ra llafi?
e ke shkrujt 2 her ket punen e sheikut dhe sinqerisht qe sna intereson fare.
ps: Dija per cunat qe kerkonin femra ktu ne Fv, por je i pari qe kerkon cunaPyetja e rradhes:
Cfare mendoni per bashkjetesen? apo me mir direkt martes dhe te dali cfare te dali?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Goca ke cezmja ferres 3 her e do pergjigjen? :p

Bashkjetes apo martes se kuptoj ca ndyshimi ka por gjithsesi bashkjetesa do bere ne te dyja rastet :p
 

Marla

....
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une kam idene qe te 2ja martesa apo bashkejetesa ju duken burg meshkujve.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Gjithmon me ka shqetesuar kjo puna e babit tim pasi gjithmon jan trajtuar me privilegje dhe ndryshe nga te tjeret ... por ky ishte fati im. :(
Nuk po shof nai cun ketu ne Fv ti goce pranej pyta.

Bashkjetesa apo martesa? Si te dali mi goc.
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une kam idene qe te 2ja martesa apo bashkejetesa ju duken burg meshkujve.
mah un sjam dakord.
Nuk i detyron njeri te ndajn jeten me dike tjeter... burg eshte per egoistet, per ato persona qe sjan ne gjendje te ndajn jeten e tyre me dike tjeter
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Gjithmon me ka shqetesuar kjo puna e babit tim pasi gjithmon jan trajtuar me privilegje dhe ndryshe nga te tjeret ... por ky ishte fati im. :(
Nuk po shof nai cun ketu ne Fv ti goce pranej pyta.

Bashkjetesa apo martesa? Si te dali mi goc.
Sa bukur e the.
TY te ka shqetesuar kjo gjo.. jo mu.


Pyetja: keni bezdi kur dikush ju fut duart te pjata?
 

Marla

....
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

mah un sjam dakord.
Nuk i detyron njeri te ndajn jeten me dike tjeter... burg eshte per egoistet, per ato persona qe sjan ne gjendje te ndajn jeten e tyre me dike tjeter
Meshkujt jane qenie egoiste.Pranine e femres e duan per tu kujdes per ta por me qejf se kane as martrsen as bashkejetesen.
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Meshkujt jane qenie egoiste.Pranine e femres e duan per tu kujdes per ta por me qejf se kane as martrsen as bashkejetesen.
Mah... un nuk i fus tgjith ne nje thes.
ashtu sic ka femra bythzgjuta qe spunojn as 1 dit ne jeten e tyre se i mban burri ka dhe meshkuj qe kujdesen per femren qe kan prane dhe e bejn me deshir.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk ka femer ideale kshu qe nuk ke pse shqetesohesh sepse ne nuk e vrasim shume mendjen ne ket pik.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n

Te gatuaj nuk di te them te drejten gjerat e thata te skuqura i bej po me shum sdi ..... Per te pastruar ska te bej te presesh nga ngruaja apo mamaja mendoj une higjena personale ka te bej shum tek njeri ndodh nje moment qe ske maman dhe gruan afer kshuqe duhet te dish e te lash e te shplash rrobat e tua ...Rrobat e mija i kam lar dhe vet me dor loool madje kemishiat i hekuros dhe vet se i kam fiksim sic i dua une smi hekuros njeri :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pyetja e rradhes:
Cfare mendoni per bashkjetesen? apo me mir direkt martes dhe te dali cfare te dali?
Per mua ska rendsi ne martes apo bashkjetes rendsi ka personi me te cilen ke vendos te lidhesh jeten ...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Meshkujt jane qenie egoiste.Pranine e femres e duan per tu kujdes per ta por me qejf se kane as martrsen as bashkejetesen.
Dakort ka moj shoqe dakort po nuk jan te gjith njesoj ashtu sic ka meshkuj egoist ashtu ka dhe femra qe ju pelqen shpesh ta nderrrojn krruajtjen e byces te shkojen sa andej ktej see kan bezdi te rrin vetem me nje ...:)

Ashtu sic femra kujdeset per mashkullin ashtu dhe mashkulli kujdeset per femren tani mos pretendoni ju qe tju lajen dhe breket tuaja burrat kshu ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Per Lost

Pe nuk merr pjese ne konkursin te fotomania .. se e di se ke talent per fotografi
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top