• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

fillo mendo te ndryshosh emrin.
Si thu sa % duhet te kete brenda vetes gjithkush qe te quhet i tille?
Epo se vlerso njeri anen e tij te erret me % ;)

66% si te duket... nganjehere arrin dhe majat lol po kjo me raste :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk mendo se per i ceshtje kaq serioze si djallezia ato ikonat me zgerdhirje skane ven?
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju trembin pergjegjsite?
Kur kemi me bo me rob te sinqerte nuk trembemi noiher, po kur jane dhon prova te kunderta, mo mir mos me ju fut rrugeve me kthesa qe ne start...
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
Kmishat dhe kollaret i coj ke pastrimi kimik 1 her ne jav. Keto gjera mi mesoi babi kur isha i vogel, sepse e kom pas babin sheik nafte dhe ai me thoshte "degjo ketu o bir, leku zgjidh gjishka". Kshu qe kur un kam nai problem, i hudh nji tufe lek atij problemit edhe zgjidhet vet.

Ka nai cun te kjo tema meqe ra llafi?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top