• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

fillo mendo te ndryshosh emrin.
Si thu sa % duhet te kete brenda vetes gjithkush qe te quhet i tille?
Epo se vlerso njeri anen e tij te erret me % ;)

66% si te duket... nganjehere arrin dhe majat lol po kjo me raste :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk mendo se per i ceshtje kaq serioze si djallezia ato ikonat me zgerdhirje skane ven?
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju trembin pergjegjsite?
Kur kemi me bo me rob te sinqerte nuk trembemi noiher, po kur jane dhon prova te kunderta, mo mir mos me ju fut rrugeve me kthesa qe ne start...
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dini te gatuani, te pastroni dhe te lani breket e juaja apo prisni cdo gje gati nga mami ose gruja?

du dhe pse-n
Kmishat dhe kollaret i coj ke pastrimi kimik 1 her ne jav. Keto gjera mi mesoi babi kur isha i vogel, sepse e kom pas babin sheik nafte dhe ai me thoshte "degjo ketu o bir, leku zgjidh gjishka". Kshu qe kur un kam nai problem, i hudh nji tufe lek atij problemit edhe zgjidhet vet.

Ka nai cun te kjo tema meqe ra llafi?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top