• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Djali vret vajzën, vret dhe veten

Guest20

Larguar✌👋
dddddd-2-780x439.jpgNjë vrasje me armë zjarri pistoletë është shënuar në zonën e “Don Boskos” në Tiranë, rreth orës 8:10 të mëngjesit të kësaj të premte.

Xhafer Mata, një 31-vjeçar nga Kalimashi i Kukësit, ka qëlluar për vdekje 19-vjeçaren Xhuljeta اuni, nga Vinjolli i Laçit, e më pas ka shtënë edhe ndaj vetes. Vajza ka ndërruar jetë në vend, ndërsa agresori është transportuar për në Spitalin e Traumës në gjendje të rëndë për jetën,ku ka gjetur vdekjen.


Uniformat blu mbërritën menjëherë në vendngjarje, e po hetojnë për rastin, motivet e të cilit mbeten ende mister.

Ngjarja rikthen në kujtesë atë të ndodhur disa muaj më parë në një tjetër zonë të kryeqytetit, pranë Fakultetit të Mjekësisë, ku një djalë qëlloi për vdekje një studente për shkak se refuzonte të ishte e dashura e tij.
Telegrafi
 
Last edited:

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
C’jane keta mostra qe pjell ky vendi yne more aman....
Si more i merret jeta Vajzes apo kujtdo per nje refuzim. !!!!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
E tmerrshme :( :(.
Sa keq o çuna u shofshi si rrac.
Manjak të qelbët,mbrapa acaroheni se u shajm.
Tdjegur.
 
Top