• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djali i propozon, vajza bie pertoke dhe humb ndjenjat

Sot në këtë artikull po ju tregojmë një nga propozimet më të veçanta që një djalë i ka bërë partneres së tij.
ffffffffffffff-768x401.jpg


TIRANË- Propozimet për martesë janë shpesh nga ngjarjet më të paharrueshme që ndodhin në një marrëdhënie dashurie. Disa njerëz propozojnë në mënyrë të ëmbël dhe të thjeshtë, të tjerët zgjedhin mënyra të çuditshme e teje creative që mbeten unike. Sido që të jetë, ajo që e bën një propozim të mirë në mënyrë tipike është vlera që ka njeriu,si dhe ai elementi i befasisë.
Sot në këtë artikull po ju tregojmë një nga propozimet më të veçanta që një djalë i ka bërë partneres së tij.

Kur Cameron iu ul në gju të fejuarës së tij për t’i kërkuar të martohej me të, ai kurrë nuk priste që reagimi i saj të ishte kaq i çuditshëm dhe ajo të emocionohej kaq shpejt.E emociounuar kaq shumë vajza ra në dysheme shumë shpejt, ndërsa Cameron nuk pati mundësi të fliste. Pas disa minutash kur e fejuara e tij u shërua, dhe djali u qetësua duke i bërë një tjetër propozim asaj.
Burimi: Dailymail
A.C/Dosja.al
 

Mogli

😁😁😁
Do kete than me vete kjo vajza kur ka pa unazen ca a tu ba ky kungulli se na mori ne qafe per tan jeten
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top