• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur

Vinjol

Status offline...... KÇKNjë djalë dhjetë vjeçar, i cili u akuzua se ka lënë shtatzënë një vajzë 13-vjeçare është shumë i papjekur seksualisht për të prodhuar spermë, sipas një mjeku rus që ekzaminoi fëmijën për një shfaqje televizive ruse.


Por vajza ka këmbëngulur që ajo nuk kishte partner tjetër dhe fjalët e saj janë besuar nga një psikologe e profilizuar ruse.
Fëmijët u shfaqën në televizion me lejen e prindërve, dhe u zbuluan fytyrat e fëmijëve në qendër të një çështje që ka shkaktuar polemika dhe shqetësime të thella në Rusi.
Djali dhe prindërit e tij ranë dakord për ekzaminimin e tij mjekësor me rezultatet e zbuluara i panë miliona shikuesve kur fëmijët Ivan dhe Darya ishin jashtë studios.
Megjithë raportet e përhapura se ai e la atë shtatzënë, në shfaqjen e njohur ‘On Air Live’ me prezantuesin, Andrey Malakhov, Evgeny Grekov, një ekspert i urologjisë dhe andrologjisë, mohoi që Ivan mund të ishte babai.
Ai u tha shikuesve: ‘Ne kontrolluam rezultatet e laboratorit tre herë, kështu që nuk mund të ketë ndonjë gabim. Nuk mund të ketë qeliza sperme. Ai është ende një fëmijë.’
‘Nuk ka as asnjë testosteron. Dhe vetëm për të shtuar, ai ende ka organe seksuale fëminore. Puberteti nuk ka filluar. Kështu që kemi shumë pyetje. ‘
Vajza u akuzua që mund të kishte pasur mardhënje më një fqinj i cili është në të 40-at.
Fqinji tha: ‘Natyrisht, dikush tjetër e bëri këtë. Ata thjesht duan ta varin atë tani tek djali. ‘
Por Darya e mohoi këtë dhe zbuloi se ajo dhe Ivan kishin bërë seks në shtëpinë e tij kur nëna e tij ishte larg.
Ajo u tha shikuesve: ‘Ishte ideja e Ivan [të bënte seks]. Por nuk më vinte në mendje.
‘Ai mbylli derën duke e lënë çelësin në bravë, kështu që nëna e tij nuk mund të hapte derën. Ishte pak e frikshme – se do të ishte e dhimbshme.
‘Ishte vetëm pak – dhe atëherë gjithçka ishte normale. Ishte pak e turpshme, thjesht po fshiheshim nën batanije.
“Unë nuk mendoja se në moshën 10 vjeç ai mund të bëjë gjëra të tilla … Mendova se asgjë nuk do të ndodhte.”
“Pasi e bëmë për herë të parë, u fshehëm nga njëri-tjetri nën batanijet nga turpi”, shtoi Darya.
Psikologu Denis Davydov tha kur Darya u mor në pyetje nëse ajo kishte pasur ndonjë tjetër, ajo dha një “kundërshtim të mprehtë”.
“Kjo më jep të drejtën të them se ajo nuk kishte asnjë kontakt me djem ose burra të tjerë, ajo ka pasur vetëm Ivanin si partner”, pohoi ai.
Ivan tha që ‘Darya nuk ka qenë kurrë me një burrë tjetër dhe se ai është babai i foshnjës së saj’.
Fëmijët thonë se ata u bënë objektiv ngacmimi në qytet pasi historia e tyre u bë e njohur.
Sipas fëmijëve, ata u takuan me njëri-tjetrin një vit më parë dhe u dashuruan në shikim të parë.
Darya, e cila është dy muajshe shtatzënë, tha gjatë shfaqjes On Air: ‘Një shoqja ime na prezantoi dhe dy ditë më vonë filluam të takoheshim.
‘Ivan tha se ishte i dashuruar me mua. Ne u përpoqëm të kalonim sa më shumë kohë së bashku. Ne na pëlqen të ecim nëpër rrugë duke mbajtur duart dhe duke u puthur ‘.
Sipas vajzës, e cila po planifikon të mbajë fëmijën, ajo dhe i dashuri i saj kujdesen për njëri-tjetrin.
Vajza dhe nëna e saj dëshirojnë ta mbajnë fëmijën, por është shumë herët në shtatzëni për një kontroll të ADN-së mbi fëmijën, i cili do të përfundojë më vonë.
Shpejt pasi filloi jetën e tyre seksuale, Darya tha që ndjehej e sëmurë dhe filloi të vuante nga nauze dhe vjellje të vazhdueshme.
Nëna e Darya, Elena, 35 vjeç, e çoi atë në spital për ekzaminime, por mjekët nuk arritën të gjenin shkakun e ‘sëmundjes’ së saj.
Më në fund, Elena bleu një pajisje për testin e shtatzënisë dhe i mësoi vajzës së saj se si ta përdorë atë.
Elena, e cila ishte gjithashtu pjesëmarrëse në shfaqje, tha: ‘Testi tregoi se Darya ishte shtatzënë. Pas kësaj, ajo rrëfeu se bënte seks me Vanya. Isha në shok. Unë nuk mund të them asnjë fjalë.
‘Nuk mund ta kuptoj si mund të jetë kjo? Thjesht zgjohu, nuk mund ta besoj.
‘Kur filluam të flasim ajo tha që nuk do ta vriste fëmijën dhe unë mbështes vendimin e saj. Nuk dua që ajo të kalojë nën thikë ’.
Nëna e djalit, Galina, 28 vjeç, është e bindur që po thotë të vërtetën dhe po planifikon të ndihmojë Daryan për të rritur fëmijën.
Ajo tha: ‘Nuk dija çfarë të them pasi mësova se djali im 10-vjeçar do të bëhet baba.
“Unë mendoj se vetë Ivan nuk e kupton plotësisht atë që ndodhi.
‘Ata nuk përdorën ndonjë kontraceptiv dhe padyshim që nuk i kuptuan pasojat e mundshme.
‘Unë e besoj djalin tim, se ai është babai. E kuptoj që ai ndoshta nuk e kupton atë që ndodhi.
‘Ai është vetëm një djalë.


FOTO GALERI
1/13


Top Channel
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Oh zot gjynah...
Une isha 27 vjece kur u bera nene per here te pare...dhe me dukej tmerresisht shpejt....nuk e pranoja dot rolin e ri te memesise..dhe kur e mendoj ende me duket se nuk jam gati hahahaha me gjeti te pa pergatitur...po keto raste keshtu o zot gjynah sinqerisht...
 
Top