• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ditari...

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mbajta dhe un ditar nje her.(hkolle te mesme). 1 jave shkrova dhe gjeta mamane duke ma lexuar. lol
qe ate dite nuk shkrova me. akoma ja kam inatin mamit qe nuk respektonte privatesine time. :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Asnjehere s"kam mbajtur ditar.
Asnjehere s"me ka pelqyer te hedh diku mendimet e mia qe jane teper te miat,ideja qe ato mund te gjenden diku jasht meje s"me duket ok me veten.
Pa copeza mendimesh kam ca ketu ne Fv ,tek tema "momente me veten",nganjehere kur i klikoj rrall,mduken si hije te huaja jo te mijat.
Eshte interesante se si duke e pershendetur te djeshmen,dhe perqafuar te nesermen e sotshmja na ndryshon.
Por ne fund te fundit kjo eshte magjia e jetes.
Ja sapo u shkrua nje mendim ditari! :)
 
Ditar !!!

Menyra me e bukur si tja ngulesh vetes. Bej aq shume prapesira sa po te kisha ditar sot do ju shkruaja nga burgu.

Ditari vlen per kohen e komunizmit dhe qiririt kur skishte kompjuter, ipad, celular, etj.....
 
Thone femrat skane ligesi pavarsisht se dallohen per shume gjera te kendshme, si helmimi vjehrres, rrahja kunates, dominimi i kafshes se gjore shtepiake me emrin burre.
 
Top