• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Diskutim per klea

chatoshqip

Antarë
Djema kemi probleme me shtimin e klea si manaxher.
Edhe pse te gjithe mundohemi per te ecur me mire chati, faktet na cojne pas dhe na krijojne me teper probleme.
E verteta eshte se per klea shumica e sop nuk jane te kenaqur dhe me e keqja akoma eshte se mendojne se kemi shkelur mirbesimin e tyre.
Ndoshta per disa nga ju ky quhet inat personal dhe jam dakort me kete por ama humbja ketu eshte totale(5 sopa te japin doreheqje), duhet pare pak me kujdes kjo ceshtje.
Personalisht nuk dua te kemi kaq largime masive, e hapem kete chat pikerisht per te mos vepruar si ne cdo chat tjeter te zakonshem.
Mendoj se per te miren e shumices, klea duhet te ulet nga manaxher dhe nese behet fjale per shtim access le tja leme Sopave ne dore te vendosin.
Me keta Sopa tashme jemi stabilizuar kane kontribuar dhe vazhdojne per te miren e chatit, duhet ti vleresojme dhe mos tua hedhim poshte mundimin.
 
Top