• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Diskutim mbi redaktimin e krijimeve!

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ju lexova çik neper rreshta komentesh dhe:

Ideja eshte qe:

Po si mor nje, po nje i vetem te kete kuptuar qellimin e temes?! Wtf!!!

Pastaj thoni qe ofendohemi se flas cik ashper, po kujt i plasi!

Example: Nese X anetar ka shkruar nje fjali: Bubi eshte ai shpend i cili fle diten dhe zgjohet naten.
Fjala Bubi a mund te korrektohet ne Bufi??????

Eheeee per nje M qe ti se Ve fjala Mik behet ik, Cben keshtu ore Besnik a I thuhet mikut ik :p
Po ti cke njehere bufit mund ti themi bubi me perkedhelje Lol
 

Frank

The S of all F.
Eheeee per nje M qe ti se Ve fjala Mik behet ik, Cben keshtu ore Besnik a I thuhet mikut ik :p
Po ti cke njehere bufit mund ti themi bubi me perkedhelje lol
Per nje D qe ti se ve
Fjala Daisy behet aisy
E ngaterrova me duket 😂😂😂
 

Didi

C'est la vie.
Si perfundim çu bë?

Per mendimin tim, me e persosur do ishte te behej nje poll aty siper: Doni te rregullohet drejtshkrimi Po-Jo.

Qe te mos mbetej nje diskutim kot ne ajer.
 

MrCool

Old School.
Nese ju duhet redaktor pa pagese, paraqituni ne posten time virtuale.. Ju falnaners :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
12 fjalët që shkruhen gabim dhe që i hasim në përditshmëri:

 1. Shkruhet: gjithëçka ose gjithshka Duhet: gjithçka
 2. Shkruhet: agjensi
  Duhet: agjenci
 3. Shkruhet: djath
  Duhet: djathë
 4. Shkruhet: marrdhënie, mardhënie, marrëdhënje
  Duhet: marrëdhënie
 5. Shkruhet: Lagja
  Duhet: Lagjja
 6. Shkruhet: çertifikatë
  Duhet: certifikatë
 7. Shkruhet: e dielë
  Duhet: e diel (pa ë-fundore)
 8. Shkruhet: Digjitalizim
  Duhet: Dixhitalizim
 9. Shkruhet: vënd
  Duhet: vend
 10. Shkruhet: Mirësevini!
  Duhet: Mirë se vini!
 11. Shkruhet: Qera
  Duhet: Qira
 12. Shkruhet: sërisht
  Duhet: sërish

Tani pro apo kundër?
Kundër. Pse? Sepse humbet origjinaliteti i krijimit..
Kështu krijuesin e mësoni përtac( dmth nëse unë krijoj dhe skam nerva ta redaktoj them hajt se e rregullon Moni x apo y) dhe nuk mësoj apo përvetësojë gabimet e mia...
Punë e madhe se i vrau sytë x apo y-nit, është krijim i një antari e jo shkrimtari.
I mjaftojnë " kritikat" e vrazhda dhe kjo e bën më të fortë si sfidues

Ps: @Daisy dhe unë nga Kukësi jam por si ngatërroj ç me q e xh me gj😜😎

 

Daisy

Anëtar i Respektuar
12 fjalët që shkruhen gabim dhe që i hasim në përditshmëri:

 1. Shkruhet: gjithëçka ose gjithshka Duhet: gjithçka
 2. Shkruhet: agjensi
  Duhet: agjenci
 3. Shkruhet: djath
  Duhet: djathë
 4. Shkruhet: marrdhënie, mardhënie, marrëdhënje
  Duhet: marrëdhënie
 5. Shkruhet: Lagja
  Duhet: Lagjja
 6. Shkruhet: çertifikatë
  Duhet: certifikatë
 7. Shkruhet: e dielë
  Duhet: e diel (pa ë-fundore)
 8. Shkruhet: Digjitalizim
  Duhet: Dixhitalizim
 9. Shkruhet: vënd
  Duhet: vend
 10. Shkruhet: Mirësevini!
  Duhet: Mirë se vini!
 11. Shkruhet: Qera
  Duhet: Qira
 12. Shkruhet: sërisht
  Duhet: sërish

Tani pro apo kundër?
Kundër. Pse? Sepse humbet origjinaliteti i krijimit..
Kështu krijuesin e mësoni përtac( dmth nëse unë krijoj dhe skam nerva ta redaktoj them hajt se e rregullon Moni x apo y) dhe nuk mësoj apo përvetësojë gabimet e mia...
Punë e madhe se i vrau sytë x apo y-nit, është krijim i një antari e jo shkrimtari.
I mjaftojnë " kritikat" e vrazhda dhe kjo e bën më të fortë si sfidues

Ps: @Daisy dhe unë nga Kukësi jam por si ngatërroj ç me q e xh me gj😜😎


Ku I ngatarrova une moj moter ?
Se tani po dal nga Kosova lol
 

Frank

The S of all F.
12 fjalët që shkruhen gabim dhe që i hasim në përditshmëri:

 1. Shkruhet: gjithëçka ose gjithshka Duhet: gjithçka
 2. Shkruhet: agjensi
  Duhet: agjenci
 3. Shkruhet: djath
  Duhet: djathë
 4. Shkruhet: marrdhënie, mardhënie, marrëdhënje
  Duhet: marrëdhënie
 5. Shkruhet: Lagja
  Duhet: Lagjja
 6. Shkruhet: çertifikatë
  Duhet: certifikatë
 7. Shkruhet: e dielë
  Duhet: e diel (pa ë-fundore)
 8. Shkruhet: Digjitalizim
  Duhet: Dixhitalizim
 9. Shkruhet: vënd
  Duhet: vend
 10. Shkruhet: Mirësevini!
  Duhet: Mirë se vini!
 11. Shkruhet: Qera
  Duhet: Qira
 12. Shkruhet: sërisht
  Duhet: sërish

Tani pro apo kundër?
Kundër. Pse? Sepse humbet origjinaliteti i krijimit..
Kështu krijuesin e mësoni përtac( dmth nëse unë krijoj dhe skam nerva ta redaktoj them hajt se e rregullon Moni x apo y) dhe nuk mësoj apo përvetësojë gabimet e mia...
Punë e madhe se i vrau sytë x apo y-nit, është krijim i një antari e jo shkrimtari.
I mjaftojnë " kritikat" e vrazhda dhe kjo e bën më të fortë si sfidues

Ps: @Daisy dhe unë nga Kukësi jam por si ngatërroj ç me q e xh me gj😜😎
Meqe ato kritikat e vrazhda i bej vetem une, kur te shkruash dicka me trego shkrimin qe ty te te perkedhel egon :p
Zemer, te lumshin duart.
Zot sa bukur, u mrekullova.
lol
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Meqe ato kritikat e vrazhda i bej vetem une, kur te shkruash dicka me trego shkrimin qe ty te te perkedhel egon :p
Zemer, te lumshin duart.
Zot sa bukur, u mrekullova.
lol
Prandaj nuk jam më pjesë e konkursit😝
 
Private conversations
Help Users
  Top