• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa gjera qe nuk i dini per mua

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mdel gjumi si lugat n mes tnotes e sme merr mo🤦‍♀️

Edhe kto e kemi kuptu lol lool

@Endrra eh, kete se kam dite :p Sigurisht se kete sjellje e ke ndertuar me kalimin e kohes
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Naturisht .. askush nuk lind i keq .. behet 😝

Po s'je e keqe jo. Sikur tkishim tgjithe mendime njesoj, s'do t'kishte lezet fare.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ne shkolle fillore dhe gjimnaz kam qene ne shkolle veç me goca.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ka shume qe nuk dini, e po aq do ngelin. :p
Por s`besoj qe i intereson e dikuj ti di. ahahahahahahah
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Kur kisha nerva 😆,ne shkolle te mesme kishim pune me projekt
@Baboon mbaj mend Evgjeni Grande dhe Fshataret. Balzat vete librin fshataret qe e la pergjyse e quante kryeveper. Te tjeret jane fshire nga memoria ( per fat te keq dhe Xha' Gorio')
Jo si vepra në pleqëri (se kom lexu edhe biografinë e Balzakut nga Stefan Cvajg edhe kjo perlë pamvarsisht se biografi)
Por komedia njerzore që i përmbledh do thoja 😋
Nejse...
Por xha Gorio ishte i pari libër edhe për mua si me thonë më ka "zhvirgjeru" 🤣
 

Rania

Antarë i Respektuar
Qe jam goce e vetme, vellai punon ne shtet tjeter.
Se me pelqen tu tregoj hienave vendin!
Jam e sinqerte, kam zemer dhe boten e shoh sikur jam vete, gje qe e di se eshte gabim🙂
Dhe se pergjigjem me shpirt jo me mendje dhe kete po e tjetersoj nga keshillat e atyre qe u besoj, sepse duhet te mbijetosh ndaj hienave😂
Dmth jam "fryme" ♥️😇
 
Qe jam goce e vetme, vellai punon ne shtet tjeter.
Se me pelqen tu tregoj hienave vendin!
Jam e sinqerte, kam zemer dhe boten e shoh sikur jam vete, gje qe e di se eshte gabim🙂
Dhe se pergjigjem me shpirt jo me mendje dhe kete po e tjetersoj nga keshillat e atyre qe u besoj, sepse duhet te mbijetosh ndaj hienave😂
Dmth jam "fryme" ♥️😇

o Sa Rend... ik se te hengri Hiena.. Zakonisht Hienat han kerrmat,ato qe ngelen.. Luani dhe tigri han gjah te fresket lolol.
 
Private conversations
Help Users
    Top