• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Si ma merr kalane nga brenda shtriga hahahahahha

Xhan xhan Vajza :*
Hahahaha ti e di qe ata qe shkruajne nuk shohin njerezit siperfaqesisht...dhe sa mire qe kemi kete aftesi moni...i lexojme njerezit nga brenda...pa qene nevoja te perdorin fjalet...
Ndaj kete mendim kam patur qe ne fillim per ty...dhe kete do kem gjithmone...
Nen kacurrelat e kuqe...fshihet nje njeri me shume bote...e ndjeshme e forte...
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
He heee po te ato rastet e vej kapakun tap:p

Ske cti thuash ksajt jo, miresi e tera🙃 @Senseo
Hajde rradha prap!:p Sa shpejte shkruni mi gra lol
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
dhe pse najher keqkuptohemi mendimi im per @Senseo eshte i njejte. nje nga vajzat me te drejta ne gjykim ketu .vajze me shpirt te paster
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top