• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk jam tip konkursesh motra moj shoqe joo hahahah jam njeri me hene dmth...shkruaj sipas rastit...

Moni...eshte thjesht embel...kush sheh ate qe ajo shfaq...thjesht nuk eshte i afte te njohi brendin e saj...boten e saj te brendeshme...te mbushur me dashuri..miresi...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Nuk jam tip konkursesh motra moj shoqe joo hahahah jam njeri me hene dmth...shkruaj sipas rastit...

Moni...eshte thjesht embel...kush sheh ate qe ajo shfaq...thjesht nuk eshte i afte te njohi brendin e saj...boten e saj te brendeshme...te mbushur me dashuri..miresi...
Si ma merr kalane nga brenda shtriga hahahahahha

Xhan xhan Vajza :*
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top