• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Staf në FV.AL
Per antarin siper , thoni disa fjale qe mendoni

Ne keni mllef , plasjani e hic dora terr mos jua bej :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Smart ass
Por kerkon shum nga njerzimi...gabim I madh ky...jo gjith I ben nje nene
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Capken kacak ferre por funny besdiset pse gjitha gocat e dun per vlla ...I pafat
Ne skedina :p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Me i shkru tgjitha duhet nje shekull dhe ska fjal qe tja pershkruajn miresin qe ka ne shpirt le bukuria pastaj tja hajsh syckat ???? dudushi jem ????
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Do thoja hyjnore pasi osht e kompletume ne gjithcka ka embelsi ka miresi ka humor di tflase nje nder dy personat e vetem nga virtualiteti qe do kisha knaqesi te ishin pjese e, shoqeris dhe reale :* @Belaa
@Moonlight harrova te shtoj qepare per ty
Klasim si femer gjeja qe kam me.pik.dobet ke femra e ti ke me bollek :)
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Ehhh..
Te kjo qendron shprehja old but gold :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Do them ca dhe seriozisht se u mbytem me karagjozlliqe

@Iva , i pershtatet cdo situate ,
shume e pjekur, e kujdesshme dhe batuta me karar...
Me pelqen kur e lexoj , me jep nje ndjesi relaksi dhe paqe...por edhe me ben te qesh kur fillon deliron :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
EDhe e kuqe edhe me men....ske ci shton ma shum ;)
 
I

Iva1

Do them ca dhe seriozisht se u mbytem me karagjozlliqe

@Iva , i pershtatet cdo situate ,
shume e pjekur, e kujdesshme dhe batuta me karar...
Me pelqen kur e lexoj , me jep nje ndjesi relaksi dhe paqe...por edhe me ben te qesh kur fillon deliron :p
Prit sek sa e ktheva kolegen me koke poshte?????.Kaq meee????
Ti je pene e arte,pa fryrje e pa lajka.Ama E prek pak dhe sarkazmen ,kur merzitesh me ironine?.Respekt✌
 

Monique

Staf në FV.AL
Ajo perdoret per bjondet o lumadh :p

Ky pavaresisht se me "pickon" me kunja e di qe i ka te tera shaka

Cun flori, i bukur po, i mire po, i mhb po, i sherrit po...e cdo me shume nga jeta ?:p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Nfakt duhet thuash cdo me shum nga fatimja jeta ka qen dashnorja plakut krytin ma ka bo fatimja
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Puf synin tat ska fjale me tpershkrujt je personifikimi fjales mireqenie :)
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Auu te tha fu fort :: u prish dynjoja hahahahahhahahaha
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
O sa kam qesh hahahahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top