“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me ngjashmëri të frikshme me Brad Pitt: Nuk më ecën me gratë (FOTO)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm

“Disa besojnë se po mashtroj”/ 35-vjeçari me ngjashmëri të frikshme me Brad Pitt: Nuk më ecën me gratë (FOTO)​

-640-0-61029d575142e.png


Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se çdo njeri ka së paku 7 sozi nëpër botë. Ka shumë persona që të paktën një sozi e kanë gjetur, e ka të tjerë që ende nuk e di se në cilin cep të botës jeton sozia e tij.
Ndryshe nga njerëzit e thjeshtë, kur vjen puna te personazhet e njohur të ekranit duket se gjërat lehtësohen paksa. Duket se për ta është më e lehtë gjetja e personit që kanë ngjashmëri të madhe me ta.
-640-0-61029d5694df2.jpg

Së fundmi është gjetur sozia e aktorit të famshëm të Hollywood-it, Brad Pitt. Ai është Nathan Meads dhe siç vihet re nga fotot, ka një ngjashmëri të frikshme me të. 35-vjeçari ka treguar se shumë njerëz besojnë se ka lidhje gjaku me aktorin për shkak të ngjashmërisë së madhe që ato kanë.
-640-0-61029d56be1f3.jpg


“Miqtë e mi filluan të më flisnin për ngjashmërinë time me Brad Pitt kur isha 20 vjeç. Për 10 vjet të gjithë e kanë vënë në dukje këtë aspekt. Unë kurrë nuk kam bërë asgjë për t’u dukur si ai. Me kalimin e kohës, kjo ngjashmëri është bërë gjithmonë diçka më e natyrshme”, ka rrëfyer Meads.

Ky i fundit ka shtuar se ngjashmëria me Brad ia ka bërë jetën e tij sentimentale mjaft problematike.
g.shqip
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ky ne fakt duket tamam mashtrues hahahahahahahahaha.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Disa femra enderrojne Bred Pitin, e perfundojne ne Sabitin
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ehhhh, e kuptoj mire te shkretin, mua me ngaterrojne me Jason Statham?
Ti je me pyesin?
Po i them -une jam, Xhesoni Satam...Statham dmth?
me bere ta kerkoj ne google ahahahhahaa.
3d1e708ecd031e4dbfc92c0aa40fea3d.jpg

qyqjaaa hahahahaha
3db3d31ef3d8709eb4438eb53feec20c1a743ca0.jpg
 
Top