• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dimri i mori çizmet me vete, këto këpucë janë për pranverën

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dimri i mori çizmet me vete, këto këpucë janë për pranverënJanë këpucë të stilit mashkullor, por prej disa sezonesh këpucët me lidhëse, që ndryshe quhen dhe “frenchie”, janë moda e femrës së kësaj pranvere dhe vazhdojnë të propozohen dhe në koleksione të reja në shumë variante.


Janë shpëtimtaret e ndërrimit të stinëve, dhe mund të vishen si në zyrë dhe në mbrëmje për çdo moment të ditës, me kombinimin e duhur.

Këpucët me lidhëse kombinohen mjaft mirë me veshjet femërore, me xhinse, pantallona të ngushta dhe me funde të çdo gjatësie. Shihni galerinë për modelet!
 
Top