• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

nje atmosfere romantike...
celes.......
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do mbyllja dicka, diku.

Cekic.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do thyeja ca arra per bakllava

Dosje
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

اekić...te thyeja ca koka lol

Dosje..per dekumenta ...


Portofol..
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

jooo portofol klientesh edhe ketu..jooo...
gjethe....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e shtypja me kembe, sidomos kto gjethet e thara te vjeshtes qe i kam fiksim

Batanije....
 

Delirium

Lugdunum
Vendndodhja
Luganville
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Ishte cigare jeshile nga kjo qe prodhon Shqiperia pa fund :D

Do nisja nje melodi....

StilOlaps :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

tull ... sdi as te bej mure.. do e shikoja me syrin filozofik sa e rendesishme eshte :p ave tull :)
puzzle ?
 

MAX

Anëtar i ri
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Te mblidhja copezat e jetes per te zgjidhur misioni tim.

Busull
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....
Nje poezi per naten e yjet qe nuk shuhen kurre
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

po marr yllin si send...... e cdo beja me nje yll do e veshtroja duke ber te njejten pytje pse ka 5 cepe ? pse e perdoret aq ....
magnet
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e terhiqja ate, qe ta mbaja mbas vetes

Qiri....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

pakez drite ne mendje dhe shpirte..
vazo.
 
Top