• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do te shikoja here nga hena e her nga yjet e shume kohe nga ylli (jo yllin e forumit por yllin e drites :p .. :)
gozhde....
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do i zhdukja nga qarkullimi e ti lija rrugen e lire letra-shkruesve ....

Pene
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do e hiqja nga pantallonat...lodhet njeriu "duke mbajt pantallona" ....( pakeqkuptime kam fjalen kur je vet zot e vet shkop... ah sa bukur kur ishe femije e te mbanin per dore e skisha pik pergjegjesie )
rrobot......
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Te robotizonte ata te cilet kane nevoje meqe zemren e kane bosh......

Kepuce
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do beja nje buqete per veten....

Telefon
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Te lahej ndonje qe ka mbetur palare...di une cmund te behet me legen

Xhakete
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

kotele eshte kafsh jo send... do kujdesesha se e ogel :)
nje plumb :).....
 
Top