Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Hera

Banned
Do qepja nje rrobe

Dollap
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
pozitiven do e shperndaja ,negativen do e sheroja me buzeqeshjet dhe dashurin time?
laps
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Fattura e dritave na mbyti
Ps. Jana as qe e kam
Lexu temen vetem po bej ate qe po bejne te tjeret
 

jana80

Super Moderator
Do i shikoja clloj jane e per cfare sherbejne...:)
Bilete
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
do e mbushja me lek dhe do ja beja dhurat vetes ?
stilograf
 
Top