• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

NGU

Wild child full of grace 💫
Do trembja dikend
Telefon
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do ia thyeja dikujt n koke
Fletore
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do m kishin humb, sjam msu tkem aq shume lol
Kulete
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do e ndaja bashke me ty
Makine
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do shkonim te benim foto lol
Unaze
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Do e vendosja ne dore
Fotografi
 

Bambi

|Lorelai |🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
do e bëja me gjithe qejf nje foto me ty
kartolin(se eshte harruar fare tani)
 
 • Më pëlqen
Reactions: NGU

Ivy

.......
Ah ketu me eshte rikthyer nostallgjia e tyre sepse cdo feste dergohen kartolina.
Shishja e coca-coles?
 
Po te ishte Parker ose waterman do ja shtoja koleksionit


Herbarium
 

Ivy

.......
Diku nga viti i trete ne gjimnaz kam ps bere nje te tille ne lenden e biologjise,por po ta kisha do e ruaja me kujdes.
Portofol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sdo e harroja asnjehere
Shtepi
 
Private conversations
Help Users
  Top