• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Dallavere e vogel

Anëtar i ri
Dikush do shkruaj emrin e nje sendi...
nje antari edhe postuesi me poshte..
do tregoi se cfare do bente me te....


pershembull: uje-do ta pijatrendafil?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e vija ne vazo

Ora !
 
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e shikoja sa eshte.

Krevati.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do flija :)

Pjata !!!!
 

Зngjεll

___________
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e thyeja :)

Foto !
 
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e shfrytezoja per internet!

Sufllaqe...mmm me ka mar malli.
 
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;137764 said:
Do e thyeja :)

Foto !

Do e zmadhoja ta vija ne korniz.

Det!
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do notoja...

TV...
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do kisha ngrën BUKث por nuk ka uri :D

Chips:p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do ti haja ..Celular!!
 
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e thyeja!

Perizoma ha ha ha.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

Do e vishja ...:p(edhe pse uk i perdor..hihi..)


Spat!!
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do e vija ne gisht :)


Hunde ....
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do i varja ke hundaprapanicka
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do mushja duret

det
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

po te me jepej mundesia do ebeja kos


femer(apo nuk eshte send)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

sex te pa pam nuk eshte send por mos e ndro e the tani

sytjena
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do i veja(nr i vogel eee :p )


qante..
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

do ta pajtoja

pule

do e ushqeja :DP.S: me falni se nuk e kam shkr mire...qante-cantè(zaino)...kam harruar te shkr shqip :p
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Dikush do shkruaj emrin e nje sendi....

hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm,loja vazhdon...


karrige..
 
Private conversations
Help Users
    Top