• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dikur piqte vetëm mish në zgarë, sot pasuria e tij arrin në 1 miliard


Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij.
Por shumë njerez ndoshta nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft i njohur në Turqi me një rrjet restorantesh të quajtura Nusr-Et.
Nusreti është shumë aktiv në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 22.5 milion ndjekës të cilët mahniten nga mënyra se si ai e “trajton” mishin.
Kuzhinieri i famshëm turk ka një pasuri të madhe, dhe ka një zinxhir restorantesh me emrin Nusr-Et Steakhouse, tani edhe në Nju Jork .


Së fundmi në llogarine tij në Instagram Nusret ka publikuar një foto në kohën kur ishte adoleshent, si shumë të tjerë, që punon për të mbijetuar në skarën e një restoranti, i gatshëm për të pjekur mishin sipas dëshirave të klientëve të ndryshëm në Stamboll.
I urtë, me pak fjalë, me shumë pak vite shkollë, por me sa duket me shumë ëndrra të fshehta.
‘Më shumë se 1 miliard’ ka shkruar Nusret krahas fotos duke treguar pasurinë e tij.
E adoleshenti në foto nuk e dinte ende se një ditë do të ishte një nga miliardierët e botës, që pasioni për punën e bëri të jetë ky që është sot.
b:balkanweb.
 

Aver

VIP
Per info serbisht piqke i thone vagines.

——-

Vjen nje vella nga Shqiperia dhe e shef nje kosovar duke bo barbecue.

Uaaa sa mire, mish piqke?

Jo po mish k*** ... ja kthen ky i joni.

p.s. pardon my language.
 
Top