• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Marla

Marla is back!
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Dita 1 Merrni fryme me goje.
Dita 2 Merrni fryme me hunde.
Dita 3 Merrni fryme dhe me goje dhe me hunde.
Dita 4 Shkruani testamentin.
Dita 5 Organizoni funeralin
Dita 6 Zgjidhni rrobat me te bukura pas humbjes se 10 kg.
Dita 7 Vdisni.


Morali:

Stop dietave idiote. Jetoni shendetshem!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Kjo qeka diete gjirokastrite...ngopke barkun me uje

Po i futem i here...ndoshta edhe ja dal
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Dieta per te humbur shume peshe brenda 7 diteve eshte kjo:
dita 1: 25-30 gota uji {mundesisht uji mos te jete shume i ftohte},gjate dites asgje tjeter.
Ooo shi paska edhe pretendime kjo dieta...edhe ujin se dashka te ftohte :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Pse seriozisht e keni marre ket dieten ju? lol.. Sbesoj se ka njeri qe e ben dicka te tille... Ajo sallata njeher me sh te gerryen, haha... ncnc...
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Jo jo, ne asnje menyre! Me mire po i mbaj keto kilet e teperta!!!!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

kjo diet esht e rrezikshme, me then te drejten po fillove kshu vdes urie
1_te pijsh shum uj
2_te reduktosh embelsirat,buken e sheqerin tek kafeja
3_30 min vrap ne dit ose ecje
4_tmosh jesh e stresume ose e merzitme sepse shumica njerezve shendoshen nga stresi
 
Top