• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Marla

....
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Dita 1 Merrni fryme me goje.
Dita 2 Merrni fryme me hunde.
Dita 3 Merrni fryme dhe me goje dhe me hunde.
Dita 4 Shkruani testamentin.
Dita 5 Organizoni funeralin
Dita 6 Zgjidhni rrobat me te bukura pas humbjes se 10 kg.
Dita 7 Vdisni.


Morali:

Stop dietave idiote. Jetoni shendetshem!
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Kjo qeka diete gjirokastrite...ngopke barkun me uje

Po i futem i here...ndoshta edhe ja dal
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Dieta per te humbur shume peshe brenda 7 diteve eshte kjo:
dita 1: 25-30 gota uji {mundesisht uji mos te jete shume i ftohte},gjate dites asgje tjeter.
Ooo shi paska edhe pretendime kjo dieta...edhe ujin se dashka te ftohte :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Pse seriozisht e keni marre ket dieten ju? lol.. Sbesoj se ka njeri qe e ben dicka te tille... Ajo sallata njeher me sh te gerryen, haha... ncnc...
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

Jo jo, ne asnje menyre! Me mire po i mbaj keto kilet e teperta!!!!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

kjo diet esht e rrezikshme, me then te drejten po fillove kshu vdes urie
1_te pijsh shum uj
2_te reduktosh embelsirat,buken e sheqerin tek kafeja
3_30 min vrap ne dit ose ecje
4_tmosh jesh e stresume ose e merzitme sepse shumica njerezve shendoshen nga stresi
 
Top