• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dicka nga Moska.

Lauri

Anunnak
Nuk jemi ne ambjentet e nje muzeumi, as ne ambjentet e pallateve papale te Vatikanit, dhe as ne ato mbreterore diku tjeter. Por ne ambjentet magjepse te metros te Moskes e cila eshte me e bukura ne Bote. I pesti per numrin e frekuentuesve qe ne nje dite pune te zakonshme udhetojne 8-9 milion njerez, qe pershkojne nje gjatesi rreth 400km binar ne 14 linje dhe 240 stacione, 44 prej tyre jane konsideruar trashegimi kulturore. Then cdo rrekord boteror per saktesine e respektimit te orarit me 99.99%. Kohe e pritjes nga nje tren ne tjetrin eshte vetem 90sek. Punimet e para kane filluar qe nga 1875. Gjate luftes se II boterore keto stacione kane sherbyer si bunkere kunder bombardimeve duke strehuar gjysem milioni gra dhe femije.
byLauri

s15.jpgs16.jpg
 

Darius

Larguar...
Nje nga planet e mia, eshte vajtja ne Rusi. Do te deshiroja te vizitoja Shen Petersburgun, Sheshin e Kuq ne Moske, Kremlinin, Katedralen e Shen Vasilit, teatrin “Bolshoi”.
Muzete e Moskes jane nje dashuri me vete me kane treguar.
 

Lauri

Anunnak
Nje nga planet e mia, eshte vajtja ne Rusi. Do te deshiroja te vizitoja Shen Petersburgun, Sheshin e Kuq ne Moske, Kremlinin, Katedralen e Shen Vasilit, teatrin “Bolshoi”.
Muzete e Moskes jane nje dashuri me vete me kane treguar.
Shoku, e programova edhe une nje udhtim per ne Moske para gushtit me ca miq, ngela si peshku pa uji prej pasaportes se skaduar :emoji_imp:
Heren tjeter nuk e le pa takuar edhe Putin lol
 
Top