Dhurata ime për ty..

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

 1. DM-I zi-ke qejf kete ngjyre mduket
 2. Yellow-Verdhe....thjesht me emrin,ndoshta ska lidhje me ty,po eshte dhurat keshtu qe pranohet:hug:
 3. Pinky-Pink-edhe ty te mendoj perher se vishesh me pink.......:hugfort:
 4. Soul-Roze e qelme....se shpirtin ashtu e ke....:botadashuri:
 5. Neve-gjelbert-i ke qejf ngjyrat e natyres
 6. Arfe-bardhe..--do te shkoj me kaputin qe ta dhuroj zinna
 7. Marla-ngjyre kaffe,:mendim:::kafe::
 8. Bella, ska te kuqe,do porosis nje special per ty...kete here merre nje roze...:fluturbardhe:
 9. Didi-sdi pse po e kalterta me duket se do te pelqente..:eek:kidoki:
 10. Love-merre nje ngjyre hiri...:butterfly:
 11. Nick-ngjyre shampanje....:posta:
 12. Tuana-nje te kaltert si qielli:fluturblu:
 13. Endrra-shih nje se qe do mbes, se do ta kombinosh ti, fashion e ke ne gjak....:dhurat:

Ti mbani me shendet...dhe ti vishni, se eshte ftohte, do ju mbajn ngroht....:thank:

scarves-1.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Princesha keto i ke nga un... dhe nese nje dit do takohem live po te njejten dhurat do ta beja me sh knaqesi e dashur


coco-chanel-perfume.jpg
ps faliminderit per dhuraten e shallit. 4 nga ato ngjyra i kam te bardhen ka pas ne plan ta blej ..keshtuqe flm flm.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Dhurata ime për ty..

Princeshe per ty :)

large.jpg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kshu nvirtual bejne te gjithe... kush ben n'real thuaj aty eshte e bukura :p..
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kshu nvirtual bejne te gjithe... kush ben n'real thuaj aty eshte e bukura :p..

aman edhe ti, po une edhe ne real do te kisha dhuru ty moj....bile edhe nje perqafim te ngroht, po deri kur te behet kesmet te shihemi...moterz
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

aman edhe ti, po une edhe ne real do te kisha dhuru ty moj....bile edhe nje perqafim te ngroht, po deri kur te behet kesmet te shihemi...moterz

Ate perqafimin e kuptoj, :(, s'kemi mundesi, ama ate shallin dhe mund te ma postosh :p. Kam nje shtepi e nje adrese une, apo jo?!?! lol

p.s. :puth:
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ate perqafimin e kuptoj, :(, s'kemi mundesi, ama ate shallin dhe mund te ma postosh :p. Kam nje shtepi e nje adrese une, apo jo?!?! lol

p.s. :puth:

hahahaha....mire thua....menjehere dal e zgjedh nje shall per ty... ma shkruaj adresen te lutem ne mesazh.....
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

hahahaha....mire thua....menjehere dal e zgjedh nje shall per ty... ma shkruaj adresen te lutem ne mesazh.....

Patjeter qe po :)...

Dergoje me poste shteterore se nje shall kushton diku te 2-3 euro, dhe do me vij mua pas 3-4 javesh, Lol... mos perdor DHL...

p.s. E lash namin, loool
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Patjeter qe po :)...

Dergoje me poste shteterore se nje shall kushton diku te 2-3 euro, dhe do me vij mua pas 3-4 javesh, Lol... mos perdor DHL...

p.s. E lash namin, loool

shiko shiko, edhe me kursen...po mos u merzit per ate, kryesorja tet vin....ndoshta ndonje supriz e kendshme
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

bridal-shower-reactions-17.gif

wow..... jam ne pritje ateher :p
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Mbase nuk hyn te shijet e tua Legally por sdi pse me pelqen ta dhuroj pikerisht ty moj :D

1620961_406092632888566_2337304372553658096_n.jpg
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..Gezuar krishtlindjet te gjitheve...dhurata ime per ju :D
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nev se na ka marre malli me e pa i her me kurriz mbuluar lol

nt-Wholesale-Women-Purple-Abaya-Dubai-dress-muslim.jpg
 

Attachments

 • nt-Wholesale-Women-Purple-Abaya-Dubai-dress-muslim.jpg
  nt-Wholesale-Women-Purple-Abaya-Dubai-dress-muslim.jpg
  71.9 KB · Shikime: 0
 • nt-Wholesale-Women-Purple-Abaya-Dubai-dress-muslim.jpg
  nt-Wholesale-Women-Purple-Abaya-Dubai-dress-muslim.jpg
  71.9 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Levo ,ku jeeee?
Vec per ty ,kjo copa e shpines ..:p


2bad1b75127f35d16bad51a8e816ae18.jpg
 

Attachments

 • 2bad1b75127f35d16bad51a8e816ae18.jpg
  2bad1b75127f35d16bad51a8e816ae18.jpg
  53.3 KB · Shikime: 0
 • 2bad1b75127f35d16bad51a8e816ae18.jpg
  2bad1b75127f35d16bad51a8e816ae18.jpg
  53.3 KB · Shikime: 0
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nev` me ca rasti kjo dhurate e pacmuar?
Ditelindja ka ca dite qe kaloi por dhurata te tilla i mirepres gjithe vitin une lol

Ja nje chalet zvicerane per ty :)
1zytwg8.jpg
 

Attachments

 • 1zytwg8.jpg
  1zytwg8.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0
 • 1zytwg8.jpg
  1zytwg8.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kam nje dhurate per zanen
burka.jpg


Heren tj mbulo koken ama me duar ne cica, apo prap do llapin thua lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

A ka ndonje dhurate per mua more hejjjjjjjjjjjj??? :happy:
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kam nje dhurate per zanen
burka.jpg


Heren tj mbulo koken ama me duar ne cica, apo prap do llapin thua lol

O gjynof te mbulohet gjithe ajo pasuri forumore mi....une sugjeroj i pale bikini se recipetat qe ka duhet ti heqi tani ti laj....cuna mbyllni syte se sa ti gjej niku i pale bikini zana do dal pak gollomesh.
Edhe ju qe jeni ne fazen e masturbimit me te dyja duret mbyllini syte!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kam nje dhurate per zanen
burka.jpg


Heren tj mbulo koken ama me duar ne cica, apo prap do llapin thua lol

ha ha ... nuk mbahen te terbuarat , qysh u mbulova qysh jo... nuk ju mbahet me llapa k'tyre . :p

Shiko Monin, u kthye pothuajse ne lezbike.. po jep sygjerime , already .. Moni me qafsh kujdes gishtin :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

ha ha ... nuk mbahen te terbuarat , qysh u mbulova qysh jo... nuk ju mbahet me llapa k'tyre .

Shiko Monin, u kthye pothuajse ne lebzike .. po jep sygjerime , already .. Moni me qafsh kujdes gishtin :p

Jo jo moni nuk bohet lezbi sikur prej floriri ta kesh. Jam homofobike lol
Cke mi dreq une te dola krah ti je bo si ai qe i duket ferra brahim
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Dhurata ime për ty..

Jo jo moni nuk bohet lezbi sikur prej floriri ta kesh. Jam homofobike lol
Cke mi dreq une te dola krah ti je bo si ai qe i duket ferra brahim

ha ha .. Nuk kam besim me, moj .... mos mu afro :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nuk te afrohem jo rri e qete e boje gjumin pa merak .
Se jo per gjo po nuk bojne nai efekt cicat e tuja ke une se shyqyr zoti femer me ka bere e mua zoti...do hallate mi dha.
E kshu kshu ti moj zane....
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per ty...Te pershtatet mjaft mir....
Evil%20Things%20-%20Cose%20Cattive%203.jpg
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

ha ha ... nuk mbahen te terbuarat , qysh u mbulova qysh jo... nuk ju mbahet me llapa k'tyre . :p

Shiko Monin, u kthye pothuajse ne lezbike.. po jep sygjerime , already .. Moni me qafsh kujdes gishtin :p

Ca eshte ky postim ti thuash tjetres lesbike ti tregosh gishta dhe stafi ti bej like?!!!!!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nje pale jeleke te rehatshem per Zanen.

j-1.jpg

Flm , sh te bukura ... Ja do I vesh me vone :p

Ps .. Marla , e Lexon rrjedhen e bisedes ti ... Qe Ishte Shaka mes te dyjave paleve, Apo ke prb te kuptosh ? ....Erdhe me vrap me topuz ne dore :lex:
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

image-via-istockphoto-henrik5000.jpg

:rose:
 

Attachments

 • image-via-istockphoto-henrik5000.jpg
  image-via-istockphoto-henrik5000.jpg
  87.5 KB · Shikime: 0
 • image-via-istockphoto-henrik5000.jpg
  image-via-istockphoto-henrik5000.jpg
  87.5 KB · Shikime: 0
Top