• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata ime për ty..

Titulli: Dhurata ime për ty..Marla meri kto tkeqen poeti :) lool

lool

Thx


Ate te kalburen jepja ndonje cepellsi :D
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

lool

Thx


Ate te kalburen jepja ndonje cepellsi :D

Nuk jepen prodhimet e baces jasht sojit ose jashte zanatit... lol

Per nje njeri te forte si Monique :)

 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kujt ti hahet kshu noj vesh rrush, po nuk e arrini dot me thoni Lol shif se mos ankoheni se eshte i pabere eee Lol


 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kujt ti hahet kshu noj vesh rrush, po nuk e arrini dot me thoni Lol shif se mos ankoheni se eshte i pabere eee Lolgjer ku e co doren ti ? ke goja bohet gjo ?
Ky o rrush hmhhmmmmm (kollitje) rrush pa fara :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Thashe se ishte bo te une kjo foto...po jo jo se no more rrush
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Dhurata ime për ty..

Për Hajdutin .. :p

 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

disa fjale per dike.....


LETRAT
"Kur dashuroheshim ne kohen tone
Kur tretesha e digjesha per ty,
Nga njeri tjetri letrat vinin vone
Kalonte dhe nje muaj apo dy.
Po ndofta dashuria mbahej gjalle
Se zjarrin mbanin letrat ne udhetim
Me biciklete a mushke a me kale
Ne vape e shi, debore e thellim.
Kur dashuroheshim ne kohen tone
Me zor na vinin letrat fshat-qytet
Nuk kishim neper dhoma telefone
Dhe ne enderr s'kishte faks dhe internet.
Megjithate me mire qe nuk kishte
As telefon, as internet, as faks,
Se fjale e nisur shpejt dhe mund te vriste
Nje dashuri te vjeter , per nje cast."
 

Kila

VIP
Titulli: Dhurata ime për ty..

WP_20140512_09_42_27_Smart.jpgWP_20140512_09_42_43_Smart.jpg
Neveriti ... Dhurate per ty kto lulet esht ajo pema per te cilen kemi fol nje here ne pv dhe qe ne e quajme ferre Tirane ... tani ka cele dhe ka nje arome qe mua me pelqen shume afer shpis time ka shum kshu pemesh dhe ndjehet aroma gjith andejj ..
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Elushen se e si se i ka qejf shume qeshit
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Dhurata ime për ty..

Keta per moterzen time te vogel....Souliiiii
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nickun


Dhe nga nje byrzylyk per gocat per te larguar synin e keq :D
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per grate e forumit :p


 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Aty tek Channing me rri...pse na i prish me kta te tjerat qe qekan per ibret. :p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

LosSt kjo eshte eskluzivisht per ty...lol lol


lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per gocat, ti gzoni...:D
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Legally----
shpresoj se nuk eke ble ende...
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Dhurata ime per ty, po po pikerisht per ty, jo per ate mi dreq por per ty :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Dhurata ime për ty..

weeeeeeeeeee urgjentisht e du dhe un nje till o princesha.

O sa qef eshte te shperndash dhurata,sidmos Iphone 6....kjo eshte per ty Arfe

e keto tjerat kush te doje le te urdheroj
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nje set kapse flokesh per Arfen
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ca c`est pour toi Doux-zzinna, tu es si jolie comment un swarovski :D

 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per NeVer, fustan....natyrisht me shpine zbuluar :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ca c`est pour toi Doux-zzinna, tu es si jolie comment un swarovski :D


E para punes, jemi forum shqip, ne forum shkruajme shqip :p
E dyta punes, kishe pire nja 2 gota konjak kur e ke bere kete postimin?
E treta flm, edhe pse sme pelqejne Swarowskit:p

E nje dhurate per ty


Te hidratohesh qe te besh postimet me te sakta ne te ardhmen :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Sensun:

URime DOktoreshe!
:)


 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Dhurata ime për ty..
Per ty Arf, nje pallto te kuqe, besoj qe te shkon shume mire:)
 

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kjo per Ylli1

qe i thua 1milion her mos te boj postime jasht teme, dhe ai ben 1milion komente te tilla qe npik te mjesit.

 
Private conversations
Help Users
    Top