Dhurata ime për ty..

Titulli: Dhurata ime për ty..

Garlic.jpeg


Marla meri kto tkeqen poeti :) lool

lool

Thx


Ate te kalburen jepja ndonje cepellsi :D
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

lool

Thx


Ate te kalburen jepja ndonje cepellsi :D

Nuk jepen prodhimet e baces jasht sojit ose jashte zanatit... lol

Per nje njeri te forte si Monique :)

8825475-smile-desktop-background.jpg
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kujt ti hahet kshu noj vesh rrush, po nuk e arrini dot me thoni Lol shif se mos ankoheni se eshte i pabere eee Lol


Grape_Seed_41414.jpg
 

Attachments

 • Grape_Seed_41414.jpg
  Grape_Seed_41414.jpg
  48.3 KB · Shikime: 0

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kujt ti hahet kshu noj vesh rrush, po nuk e arrini dot me thoni Lol shif se mos ankoheni se eshte i pabere eee Lol


Grape_Seed_41414.jpg

gjer ku e co doren ti ? ke goja bohet gjo ?
Ky o rrush hmhhmmmmm (kollitje) rrush pa fara :p
 

Attachments

 • Grape_Seed_41414.jpg
  Grape_Seed_41414.jpg
  48.3 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

Thashe se ishte bo te une kjo foto...po jo jo se no more rrush
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Dhurata ime për ty..

Për Hajdutin .. :p

1907957_691716654207758_8458337664162899185_n.jpg
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

disa fjale per dike.....


LETRAT
"Kur dashuroheshim ne kohen tone
Kur tretesha e digjesha per ty,
Nga njeri tjetri letrat vinin vone
Kalonte dhe nje muaj apo dy.
Po ndofta dashuria mbahej gjalle
Se zjarrin mbanin letrat ne udhetim
Me biciklete a mushke a me kale
Ne vape e shi, debore e thellim.
Kur dashuroheshim ne kohen tone
Me zor na vinin letrat fshat-qytet
Nuk kishim neper dhoma telefone
Dhe ne enderr s'kishte faks dhe internet.
Megjithate me mire qe nuk kishte
As telefon, as internet, as faks,
Se fjale e nisur shpejt dhe mund te vriste
Nje dashuri te vjeter , per nje cast."
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

WP_20140512_09_42_27_Smart.jpgWP_20140512_09_42_43_Smart.jpg
Neveriti ... Dhurate per ty kto lulet esht ajo pema per te cilen kemi fol nje here ne pv dhe qe ne e quajme ferre Tirane ... tani ka cele dhe ka nje arome qe mua me pelqen shume afer shpis time ka shum kshu pemesh dhe ndjehet aroma gjith andejj ..
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Elushen se e si se i ka qejf shume qeshit
cherries-571d3b06-20e2-4e42-928d-07979a8870f3-0-538x354.jpg
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Keta per moterzen time te vogel....Souliiiii
cherry-bowl.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nickun
large.jpg


Dhe nga nje byrzylyk per gocat per te larguar synin e keq :D
large.jpg
 
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per grate e forumit :p

Andrew-Rannells-stripper-Bachelorette.jpg
tumblr_mkjhzpWbaD1rlsyrro1_500.gif
tumblr_ma3up9Bo5M1rekbe5o1_500.gif
tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o3_r1_500.gif
tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o6_r1_500.gif
tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o7_r1_500.gif
 

Attachments

 • tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o6_r1_500.gif
  tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o6_r1_500.gif
  728.9 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o3_r1_500.gif
  tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o3_r1_500.gif
  832.6 KB · Shikime: 0
 • tumblr_ma3up9Bo5M1rekbe5o1_500.gif
  tumblr_ma3up9Bo5M1rekbe5o1_500.gif
  423.7 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mkjhzpWbaD1rlsyrro1_500.gif
  tumblr_mkjhzpWbaD1rlsyrro1_500.gif
  823.3 KB · Shikime: 0
 • Andrew-Rannells-stripper-Bachelorette.jpg
  Andrew-Rannells-stripper-Bachelorette.jpg
  46.7 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o7_r1_500.gif
  tumblr_mopzx1SKg41rk2u31o7_r1_500.gif
  889.6 KB · Shikime: 0

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Aty tek Channing me rri...pse na i prish me kta te tjerat qe qekan per ibret. :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dhurata ime për ty..

LosSt kjo eshte eskluzivisht per ty...lol lollol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per gocat, ti gzoni...:D
72b183446f282f1a986a386a57cc67e4.jpg
 

Attachments

 • 72b183446f282f1a986a386a57cc67e4.jpg
  72b183446f282f1a986a386a57cc67e4.jpg
  91 KB · Shikime: 0
 • 72b183446f282f1a986a386a57cc67e4.jpg
  72b183446f282f1a986a386a57cc67e4.jpg
  91 KB · Shikime: 0

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Legally----
shpresoj se nuk eke ble ende...
14651249139_e9a9379850_o.jpg
 

Attachments

 • 14651249139_e9a9379850_o.jpg
  14651249139_e9a9379850_o.jpg
  104.7 KB · Shikime: 0
Titulli: Dhurata ime për ty..

Dhurata ime per ty, po po pikerisht per ty, jo per ate mi dreq por per ty :p
22700d1416331263-dhurata-ime-pr-ty-dscn1090-jpg
 

Attachments

 • DSCN1090.jpg
  DSCN1090.jpg
  28.2 KB · Shikime: 28

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

weeeeeeeeeee urgjentisht e du dhe un nje till o princesha.

O sa qef eshte te shperndash dhurata,sidmos Iphone 6....kjo eshte per ty Arfe
Luxury-iPhone-6-concept-design.jpg
e keto tjerat kush te doje le te urdheroj
436264-brikk-gold-iphone-6.jpg
 

Attachments

 • Luxury-iPhone-6-concept-design.jpg
  Luxury-iPhone-6-concept-design.jpg
  12 KB · Shikime: 0
 • Luxury-iPhone-6-concept-design.jpg
  Luxury-iPhone-6-concept-design.jpg
  12 KB · Shikime: 0
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per NeVer, fustan....natyrisht me shpine zbuluar :p
Screen+shot+2011-01-08+at+4.50.50+PM.png
 

Attachments

 • Screen+shot+2011-01-08+at+4.50.50+PM.png
  Screen+shot+2011-01-08+at+4.50.50+PM.png
  194.6 KB · Shikime: 0
 • Screen+shot+2011-01-08+at+4.50.50+PM.png
  Screen+shot+2011-01-08+at+4.50.50+PM.png
  194.6 KB · Shikime: 0

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ca c`est pour toi Doux-zzinna, tu es si jolie comment un swarovski :D

1413_ratio-380.jpg

E para punes, jemi forum shqip, ne forum shkruajme shqip :p
E dyta punes, kishe pire nja 2 gota konjak kur e ke bere kete postimin?
E treta flm, edhe pse sme pelqejne Swarowskit:p

E nje dhurate per ty
glass_of_water.jpg


Te hidratohesh qe te besh postimet me te sakta ne te ardhmen :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Sensun:

URime DOktoreshe!
:)

HBGR58-wr.jpg
942da2a80eb16e9f0048007cfecb86f6.jpg
 

Attachments

 • 942da2a80eb16e9f0048007cfecb86f6.jpg
  942da2a80eb16e9f0048007cfecb86f6.jpg
  11.9 KB · Shikime: 0
 • HBGR58-wr.jpg
  HBGR58-wr.jpg
  45.1 KB · Shikime: 0
 • 942da2a80eb16e9f0048007cfecb86f6.jpg
  942da2a80eb16e9f0048007cfecb86f6.jpg
  11.9 KB · Shikime: 0
 • HBGR58-wr.jpg
  HBGR58-wr.jpg
  45.1 KB · Shikime: 0

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

1417184688waterproof-lip-penicl-earthy-rose_grande.jpgartikull.jpg
Per ty zzina..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Asos-Red-Coat-3.jpg


Per ty Arf, nje pallto te kuqe, besoj qe te shkon shume mire:)
 

Attachments

 • Asos-Red-Coat-3.jpg
  Asos-Red-Coat-3.jpg
  97 KB · Shikime: 0
 • Asos-Red-Coat-3.jpg
  Asos-Red-Coat-3.jpg
  97 KB · Shikime: 0

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kjo per Ylli1

qe i thua 1milion her mos te boj postime jasht teme, dhe ai ben 1milion komente te tilla qe npik te mjesit.

tumblr_milzl3Pqam1ru15dgo1_500.gif
 

Attachments

 • tumblr_milzl3Pqam1ru15dgo1_500.gif
  tumblr_milzl3Pqam1ru15dgo1_500.gif
  394.9 KB · Shikime: 0
 • tumblr_milzl3Pqam1ru15dgo1_500.gif
  tumblr_milzl3Pqam1ru15dgo1_500.gif
  394.9 KB · Shikime: 0
Top