Dhurata ime për ty..

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Titulli: Dhurata ime për ty..

Un kam 2 dhurata per Kilen :)
1395892_220068814829096_1977198993_n.jpg

dhe ket sepse mthe qe tkan fiksu sopatat dhe thikat e mia lol
1395232_226289824206995_1654686373_n.jpgKet dhurat e kam per Afernillen qe mthot gjithmon qe i ka qef gjerat e vecanta :)
1238276_211315192371125_426941526_n.jpg


Kjo apsolutisht per NickTjeter
1011503_201373200031991_493385237_n.jpg


Ket eskluzivisht per Evi3
1384054_439927022780614_1146692842_n.jpg


Kurse kto vetem per ke i meriton vertet lol
1467225_447147728725210_1177075458_n.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Soul ytt lol, me duket sikur torturaaaa
Dm hahahah :D

large.jpg


Kush qejfe te embelsohet cike?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Dm e bukur qanta flm:puth:

ja edhe per ty nje dhurat te veqant,..
1618432_720902464599481_75791610_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Dhurata ime për ty..

Keni dal i çik jashte teme se kjo eshte teme per dhurata per festat e fundvitit...Viti i Ri ka kalu me kohe.
PS> Kshu eshte kur s'mkeni sjell asnje dhurate mua...me detyroni me prish gojen lol lol
 
Redaktimi i fundit:

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

te gjitha gocave u dhuroj nga nje fustan te Elie Saab nga koleksioni i S/S 2014........... :'(

182544732_194kbpc-194kbqo.jpg


182544734_194kbpc-194kbqr.jpg


182544736_194kbpc-194kbqv.jpg


182544737_194kbpc-194kbr1.jpg


182544741_194kbpc-194kbrb.jpg


182544719_194kbpc-194kbq5.jpg


182544692_194kbpc-194kbpq.jpg


182544727_194kbpc-194kbqf.jpg


tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
 

Attachments

 • tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  332 KB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

te gjitha gocave u dhuroj nga nje fustan te Elie Saab nga koleksioni i S/S 2014........... :'(

182544732_194kbpc-194kbqo.jpg

une dua kete, ju te tjerat zgjidhni nga ato qe mbeten :D ,...
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Titulli: Dhurata ime për ty..

te gjitha gocave u dhuroj nga nje fustan te Elie Saab nga koleksioni i S/S 2014........... :'(


tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
un po marr ket te fundit se mu bo fiksim :*
 

Attachments

 • tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  332 KB · Shikime: 0

Didi

C'est la vie.
Titulli: Dhurata ime për ty..

Yelli, pse na mer me qaf me E.Saab e? Tani kshu virtualisht te gjithe ti dhurojn po kush ti jep kshu live thuaj lol
Ndaj rri urt :p

Mua keto me pelqejn, leqe qenka nje qe e dashka dhe Kilaaa, hiqi duart eee! :D

te gjitha gocave u dhuroj nga nje fustan te Elie Saab nga koleksioni i S/S 2014........... :'(


182544734_194kbpc-194kbqr.jpg


182544737_194kbpc-194kbr1.jpgtumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png

Tek kjo fotoja e fundit dua te parin, Dm hiqi duart ti mer dy te tjeret :p
 

Attachments

 • tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  tumblr_mztu2lf6sR1qdgn5lo2_500.png
  332 KB · Shikime: 0
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per nicktjeter se na cmendi lol

image.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Lovermanin se donte sh like e fv aq sa filloi te vidhte foto lol
Ia ta kesh ne shtepi dite per diteeee
large.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Love.........
1660318_260661470771585_392680533_n.jpg


Tuana per ty ..
1782177_260655570772175_1063933480_n.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Dhurata ime për ty..

Dua ti dhuroj disa antareve.....

1 luge kafeje sinqeritet
2 dite lumturi nga....Romani, xhulieta vdiq x shokun e Romeos lol
3 batuta personale
4 vallzime alla macarena
5 ore stervitje te dejtyruar, ngjitje, zdrypje shkallesh
6 ore leksion mbi ironine tironse
7.....kete dite e du x vete :p
 

ZHIGO

...
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per koleksionisten me te dashur te koheve te fundit te forumit , Marlen

1688703_592456190829941_2042685426_n.jpg
 

ZHIGO

...
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

he de , se per dhurat as mreti nuk thot jo. pastaj si dihet...ka gjemi del triandafilos :p
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

he de , se per dhurat as mreti nuk thot jo. pastaj si dihet...ka gjemi del triandafilos :p

Do te coj ne komision hetimor parlamentar kaq po te them :p
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nje dhurate per Zhigon me shume dashuri :)

lavatrice.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Garlic.jpeg


Marla meri kto tkeqen poeti :) lool
 
Top