• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dhurata ime për ty..

cent

Banned
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Bella Mqs laptopi aktual ste punon mire


Per NeVertiti


Per Endrra


Per Zinna


Per Chika
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Dhurata ime për ty..

333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per mikun tim,,Ergon..:))Per Cent..:))Cent i ke me te drejt kthimi,,pos s'te beri numeri..:p

Per Rendex..:)Per Dying_Poet..:))

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Meq eshte fundviti dhe keni shume pune thashe tu beje gocave nje dhurate.

largea_housemen1353414252.jpg

STOP, shfrytezimit te punetoreve jashte pershkrimit te detyrave te punes!!!!!!!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Adon meqe eshte dimer..e jan tamam per kete stin :D

Per akullin nje kapse per floket e saj bjonde...

 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Chika (shtrigen time :p qe me ka marre shum malli :( :kis)
Kto per Orkidean (uroj te te pelqejne se ti je pak me naze :p :puthje:)


 
Last edited:

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Dhurata ime për ty..

Arfenilla - flm shum 2 libra shum te qmushem.

Bella : flm shum edhe nje pare qorapa ben ? :p haha
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kam zbuluar se udhetimet jane nje pjese e vogel qe te japin sh kenaqesi ne jete.
-Never
-Kitrra dhe aleksus per qetesine malet qe duan , ne Kine.
-Per Zizin e Vloren e saj.
-Per Sky Zelanda e re
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Gloom..uroj te pelqej,,eshte marka..Dior..:)te cilen e adhuroj personalishtPs;O Gloom shif me pepara tek postimet,se te kam pas bere dhoro dhe nje pal kepuc mi...hahahaha..:)..
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Sunlight....77045_379856348771034_948072673_n_large.jpg409557_187306614703184_1490442111_n_large.jpg
............:tvb:.........
 
Last edited:
Top