• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata ime për ty..

NGU

Wild child full of grace 💫
@Ivy pr ty, meqe e kishe dhe rast feste sot😆
3F13C662-DF46-42CC-B71D-DE9211DA4C84.jpeg
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Degjo Ivyn tani.Te behem pak serioze.Se une ta kam thene por sme ke kuptuar.Ne bejme shaka.Une jam nje nene me femije dhe kaloj oren ne forum gjate punes,per argetim.
Me kuptove tani?
Mir mua me more ne qaf ne fillim por dhe ket e more ne qaf moj se po thot lamtumire? :lol:
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mbaruan dhuratat pr sot, shifemi neser ne te njejten kohe lol
 

Hera

Dum Spiro Spero
@NeVertiti glykoula per ty kete komplet Coco sanel ( apo ste ngjan dhe modelja )

αρχείο λήψης.jpeg
 
Private conversations
Help Users
    Top