Dhurata ime për ty..

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Degjo Ivyn tani.Te behem pak serioze.Se une ta kam thene por sme ke kuptuar.Ne bejme shaka.Une jam nje nene me femije dhe kaloj oren ne forum gjate punes,per argetim.
Me kuptove tani?
Mir mua me more ne qaf ne fillim por dhe ket e more ne qaf moj se po thot lamtumire? :lol:
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mbaruan dhuratat pr sot, shifemi neser ne te njejten kohe lol
 
Top