Dhurata ime për ty..

DeliriumMind

Finché c'è sole, c'è speranza 💛
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nev
qe eshte si embelsire :*

e27bd963201019f74458056171bdc6b4.jpg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nevi
e gezofsh :p

iphone-7-7.jpeg
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Dhurata ime për ty..

$_35.jpg

nicktjeter e shume boje e sh a4 :)
 

Harbin

Antarë i Respektuar
te them te drejten edhe ke forumi tjeter me don nje po une se dua eshte me e madhe prej mua te thash me mire pa genjeshtra
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
te them te drejten edhe ke forumi tjeter me don nje po une se dua eshte me e madhe prej mua te thash me mire pa genjeshtra
Degjo Ivyn tani.Te behem pak serioze.Se une ta kam thene por sme ke kuptuar.Ne bejme shaka.Une jam nje nene me femije dhe kaloj oren ne forum gjate punes,per argetim.
Me kuptove tani?
 
Top