• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata ime për ty..

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nev
qe eshte si embelsire :*

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dhurata ime për ty..

Nevi
e gezofsh :p

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

$_35.jpg

nicktjeter e shume boje e sh a4 :)
 

Harbin

Antarë i Respektuar
te them te drejten edhe ke forumi tjeter me don nje po une se dua eshte me e madhe prej mua te thash me mire pa genjeshtra
 

Ivy

.......
te them te drejten edhe ke forumi tjeter me don nje po une se dua eshte me e madhe prej mua te thash me mire pa genjeshtra
Degjo Ivyn tani.Te behem pak serioze.Se une ta kam thene por sme ke kuptuar.Ne bejme shaka.Une jam nje nene me femije dhe kaloj oren ne forum gjate punes,per argetim.
Me kuptove tani?
 
Private conversations
Help Users
    Top