• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata ime për ty..

Love

βeℓℓe â๓e
Mqs jemi në prag festash fundviti.. (që unë si festoj :D).. të gjithë janë kthyer nga dyqanet dhe dhuratat që duhet ti bëjnë për këtë fundvit njerëzve të tyre të dashur..

Për ti dhënë pak atmosferë dhe forumit tonë dyqanet u hapën.. jepni dhuratat tuaja anëtarëve, miqëve tuaj të forumit..


Dhurata ime për Nevin :) shpresoj ti pëlqejnë.. :ski:


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Shumeeee flm..Love sa te bukura skit,.,,ikim tashi ne zvixer per ski.;p;p ..:kiss zemer,..

Per LOve nje fustan,,per Krishtelindje..:))))...

 

Endrra

VIP
Titulli: Dhurata ime për ty..

... Si thoni goca ;)

Ta marri kush e ka fixim (spo ju them cmimin se do ju bije te fiket lol)
 

AjSi

...
Titulli: Dhurata ime për ty..

Endrra kto 2 librat per ty..do shkrihesh se qeshuri me to jane tamam per christmas :D

 

AjSi

...
Titulli: Dhurata ime për ty..

Lovee edhe per ty kte pallton ,kurse kepucet i ke me te drejte kthimi se nuk e di a jane shija jote :)

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Erdhi funviti :fiu::fiu::eek:le::eek:le: ua sa bukur:vtr:aq me mire qe kete vite dhurata do na sjellin Femradimrat :dhurata:po mbaj syte mbyllur per befasine :fiu::fiu:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Dhurata ime për ty..

Shume ide a bukur kjo....une dhuratat e mia per ju po i le poshte pemes. Vetem kur te vi dita e Krishtlindjeve do zbulohen :D

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Enderra per fundvitin edhe meriton nje luftetar intelegjent

troy7ut9.jpg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Endrren..:)..te kaloj netet e Krishtlindjeve me princin qe i ka sjell Kitrra me siper..:p lol..:kiss Endrra e bukur..:)),,se meriton nje dhome te till ,te ngrohet per kete muaj festash..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nicktjeter..:kissdhoron ka me ta dhen kjo bukuroshja,bashk me nje te puthur,,

tani cfare ka kutia mbrapa?! ;),,e din vete bukuroshja vogel..duhet te kete brenda patjeter plottt dashuriiiiii,,,.. :kiss
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Si fillim ...Do dal sa te pushoi shiu per dhurata te tjera ;)


Per dy vajza te mrekullueshme....dicka qe na pelqen ne femrave :)

Kjo per Endrren :takim:Per Nevertitin :puc:Dhe per dy djem (per mos then burra :p) qe i respektoj shume:

Kitrra plakush...meqe ke shume flok :--PPer Ylli-1...si nje poet qe je :D 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Si fillim ...Do dal sa te pushoi shiu per dhurata te tjera ;)
Kitrra plakush...meqe ke shume flok :eek:le:


Meq ashtu keshtu jam afer pencionit s'mka mbet tjeter pos te hap ndonje rrojtore apo qethtore ketu ne forum :une:sa per t'fitu buken e gojes :hellou:diteve te para do e keni falas sa per te bere i cik publicitet :plak:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nicktjeter : :respekte:

 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per cent :D


 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

plakush kjo eshte dhurat tjeter per ty....se ate e konsumove shpejt :p


 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Dhurata ime për ty..

644726_422677784463808_848325233_n.jpg 550121_446021782110018_1827609774_n.jpg happy holidays to all of you!!
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Dhurata ime për ty..

Sa shume materialiste jemi bere!! :p Mua mu kujtuan ato qeskat me nje kokerr moll, nje portokalle dhe nja 2-3 arra per vitin e ri ahhahahaah! Kush i mban mend??

554_502810993070980_1706014155_n.jpg

Ju befshin mire!!
 

Indola

Adiafori otan prepei
Titulli: Dhurata ime për ty..

Asgje per asnje :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Asgje per asnje :D

jo jooo Indola..kush vjen ketu,,se lem te ik pa dhurata,,sponsorizon babagjyshi i vitit te ri..:))

keshtu qe keto jan vec per ty.. :kiss..

:),.
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Dhurata ime për ty..

ohu jemi ne kohe krize nuk ka dhurata ...

por, dhurata ma e madhe eshte nje vend i shenjte; Anima .....
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ne kto kohe te veshtira,ku ftohti i acart nuk ka meshir per njeri,i dhuroj te gjithve nga nje.
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ja bombelat..:))
merrni dhoro i keni kaloni dimrin,,mos kursehii..;p

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Meq jemi fundvit dhe ne se ndjejme fare krizen, dua ti dhuroje qiellit (Sky) kete qe te shetit nga tja doje qejfi ne hapesire

Anija_discovery.jpg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per BellA..:))...
Per..Sweet..:))Per,..Sky,,:)),..se ne hapsir ben eshte e ftohet,,:p,,(se pasa verand anija..,,ahhaha)Per Kreta flakita,,:)Kete per te gjitha Femrat,,qe ka forumi virtual.. :), 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top