• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhoma e mrekullueshme nënujore në një ishull lundrues ekzotike!

Tuana

Nada é por acaso!


Nëse doni një herë në jetë një eksperiencë të jetës , ky ishull lundrues ekzotike me siguri do t'ju japë një moment të paharrueshme.

E vendosur në Tanzani, Manta Resort është një suitë vetëm një qëndrimshme e bukur dhe ekzotike , ky lundrues xhami kubik i lejon vizitorët të jenë të zhytur plotësisht në oqean, ku në mesin e turmës së llojeve të peshkut që notojnë, ylli që rrezaton është Manta.Dhoma nënujore përmban tri nivele komforte dhe të mrekullueshme. Dy nivelet e para janë mbi ujë. Katër metra nën sipërfaqe është dhoma e gjumit, si të shkoni në shtrat ju do të keni rastin të shijoni bukurinë dhe jetën misterioze nënujore përreth jush.

Ky vend është vërtetë i mrekullueshëm, i lirë nga ndotja me një pamje shumë relaksuese. Një natë në Dhomën Nënujore në Manta kushton 750$ për person./Puhia/


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhoma e mrekullueshme nënujore në një ishull lundrues ekzotike!

Fantastike !!!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dhoma e mrekullueshme nënujore në një ishull lundrues ekzotike!

Sma mban ne mes te detit ashtu filikat :D
 
Top