• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhjetë rregulla për një takim ideal

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
@DeliriumMind ne radhe te pare e paç mire engjullin ten
Ne radhe te dyte....... sjam tipi i mashkullit direkte hotel
Ne radhe te trete kurre si kam kushtuar rendesi veshjes firmato ose jo.
Jam dakort vetem ne nji pike me ty kur thua fol lirshem ama kujdes mos ta ofendoni personin tjeter

Cuna kto majini mend per nji femer ne takim te pare
● Tregohuni te sjellshem
● Lereni ate te flase
《● 》 Mos i flisni kurre per te shkuaren tuaj.
Nese ju pelqen lereni nji dite tjeter takimi pas 2 a 3 ditesh. (Femra reflekton cuna.... ssshte si puna jone)) kur ta takoni per here te 2 shprehni ato ndjenjat...

P/s gjithmone po patet ndonji mdjenje per te nis romance me te......
Te gjith kemi nje te shkuar dhe kur mbahet "sekret" fillon plas xhelozia
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Nahh dhe pa keto rregullat takimi eshte mese ideal. Thjesht mos bo naj gafe, per te tjerat cdo gje sipas momentit.
 
Top