Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
largea_deti-ngrire1356355838.jpg
Deti në dimër është një vend me pamje mahnitëse. Deti i ngrirë, me pamjet e fotografuara nga Dimytriy Dokunov, në Odessa, Ukrainë, janë pjesë e projektit ‘I see Sea’ dhe tregojnë Detin e Zi të ngrirë.


deti-ngrire1.jpg
deti-ngrire2.jpg


deti-ngrire3.jpg

deti-ngrire4.jpg
tim al.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Duken tamam si gelqer por edhe mahnitse/
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Imagjino sa duhet te jene temp atje, vertet e frikshme.
Sikur te ngrinte deti Jon VLore-Brindisi me makine per 1 ore do behej :)
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Shume e bukur,vertet pamje mahnitese..:)
 

cent

...Lontano
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

woow sa pamje fantastike.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Të mbrekullueshme.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Teper bukur, sidomos perendimi me kontraktstin e ngjyres se bardhe qe ka ne foton e fundit :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

I ftohti i kohëve të fundit bëri çudinë!

Deti i Zi, në brigjet e tij veriore u kthye në akull duke “pushtuar” 100 m në thellësi të tij.

Sigurisht që akujt duken nga kilometra larg, e aq më shumë malet e krijuar nga akulli të cilat kanë befasuar banorët e zonës të cilët nuk kanë ndeshur kurrë në të shkuarën një fenomen të tillë.

Madje, ka pasur dhe një dyndje turistësh për të parë këtë fenomen të rrallë!

/Shekulli Online

timthumb.php


timthumb.php


timthumb.php


timthumb.php


timthumb.php


timthumb.php
 

cent

...Lontano
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Natyra ben mrekullira,gjithashtu dhe اmendurira :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Bukur ajo fotoja ku ka dale ai robi, duket sikur po ecen ne shkembinj rere :d
 
A

Alltini

Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

hahaha Kryqezimi paska zbuluar nje vrim per te kaluar gjithesin.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Thash mos e kan ngjyrose :p

Pamje te bukura
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Subhanallah ! I Lartmadherishem eshte Zoti
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Wow gje e pabesueshme.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Cudi qe se paskam lexuar tek k'to gazetat k'tej :S as ne lajme se kam degjuar , zakonisht k'tu s'ju ikin burime te tilla :S
 
Top