• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Deti në dimër është një vend me pamje mahnitëse. Deti i ngrirë, me pamjet e fotografuara nga Dimytriy Dokunov, në Odessa, Ukrainë, janë pjesë e projektit ‘I see Sea’ dhe tregojnë Detin e Zi të ngrirë.

tim al.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Duken tamam si gelqer por edhe mahnitse/
 
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Imagjino sa duhet te jene temp atje, vertet e frikshme.
Sikur te ngrinte deti Jon VLore-Brindisi me makine per 1 ore do behej :)
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Shume e bukur,vertet pamje mahnitese..:)
 

cent

...Lontano
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

woow sa pamje fantastike.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Të mbrekullueshme.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Deti i ngrirë si se keni parë asnjëherë

Teper bukur, sidomos perendimi me kontraktstin e ngjyres se bardhe qe ka ne foton e fundit :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

I ftohti i kohëve të fundit bëri çudinë!

Deti i Zi, në brigjet e tij veriore u kthye në akull duke “pushtuar” 100 m në thellësi të tij.

Sigurisht që akujt duken nga kilometra larg, e aq më shumë malet e krijuar nga akulli të cilat kanë befasuar banorët e zonës të cilët nuk kanë ndeshur kurrë në të shkuarën një fenomen të tillë.

Madje, ka pasur dhe një dyndje turistësh për të parë këtë fenomen të rrallë!

/Shekulli Online 

cent

...Lontano
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Natyra ben mrekullira,gjithashtu dhe اmendurira :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Bukur ajo fotoja ku ka dale ai robi, duket sikur po ecen ne shkembinj rere :d
 
A

Alltini

Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

hahaha Kryqezimi paska zbuluar nje vrim per te kaluar gjithesin.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Thash mos e kan ngjyrose :p

Pamje te bukura
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Subhanallah ! I Lartmadherishem eshte Zoti
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Wow gje e pabesueshme.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E pabesueshme! Deti i Zi kthehet në Det të Bardhë!

Cudi qe se paskam lexuar tek k'to gazetat k'tej :S as ne lajme se kam degjuar , zakonisht k'tu s'ju ikin burime te tilla :S
 
Top