• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Deshiroj me shtu Aop Ket Alex

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
O i cun qe e njof dhe rri shum kohe online ne chat dhe user i rregullt ka kohe dhe nickun e regjistroi para ca ditesh se i thashe une.Kam deshir ta shtoj duke e mbajt vet pergjegjsin e ktij.Jepni nje mendim
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Deshiroj me shtu Aop Ket Alex

jam pro se dhe une e njof them ti japi 1shanc si gjith tjert ...dhe ne kete rast tregon dhe veten e vet kush eshte pro :)
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Deshiroj me shtu Aop Ket Alex

mbasi fola me stresin!
[15:23] -ChanServ- alex added to #Shqiperia access list at level 5.
[15:23] -ChanServ- alex added to #ndihme access list at level 5.
[15:23] -ChanServ- alex added to #Stafi access list at level 5
:)
 
Top