• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

deshira per tu be @ admin

Status
E mbyllur për postime të tjera.

smartt

Antarë i ri
Pershendetje doja te behesha pjese e stafit fajtori ne dhomen shqiperia.
Nick im ne chat esht smarttt, jam nga Maqedonia.
Falemderit.
 
Last edited by a moderator:

Premium

Antar Aktiv
Smart ti e merito se je user aktiv dhe jo abuzus :)
Shpresojm qe sa me shpejt te jesh pjes e stafit.
 

Aver

VIP
Ka akoma te mbijetuar te chati?

Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
 

chatoshqip

Antarë
NickServ- Nick smartt isn't registered.
NickServ- Nick smarttt isn't registered.
Me vjen keq duhet te keni nickname te regjistruar per te bere kerkese per aop.
 

Aki

misfit
Ka akoma te mbijetuar te chati?

Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
Dale se kam qef te ta shpjegoj :p

Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy :p
 

Aver

VIP
Dale se kam qef te ta shpjegoj :p

Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy :p
E kush tjeter mi shpjegon me mire se ti, apo nuk kam mbetur edhe paksa old school une :D

E vertete qe ta kam borxh nje bilete por per filmin qe dua une, jo ti :p
E shofim King Arthur dhe nga aty.. hajde po them edhe per nga nje kafe :p
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top