• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

LoNce

Antar Aktiv
Ore se kuptoj sa her futem ke forumi sop shikoj nga nje tem te re me shtim aopesh !
Une te them te drejten me sa shikoj aty ke chati aop jan 100 user 150 akoma ka shtim aopesh se kom dhe une ca per te shtuar nese o kshu !
Une mendoja se do bohesh ajo operacioni fshesa ktu shof shtime ... ca o kjo ?
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

lol eee kur u bo operacioni the co ky operacion..tani qeke bo pishmon..umm.. ti nqs ke per te shtuar ato qe kan ber 3muje nick reg + dhe sjellja e presonit qe do te shtoshe..jo kape shto kot me kot se ka regulle :)
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

Ku jane 100 - 150 aopa???
I masni fjalet para se ti shkruani ketu??
 

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

Per ke aop e ke fjalen ti qe shiko shtim aopash? Sa i perket femrave behet pak leshim se ska hic femra ne staf ashtu si je shtu dhe ti Aop para ca kohesh.Sa i perket meshkujve cdo gje me konsesus
 

LoNce

Antar Aktiv
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

Une nuk shof asnje goc online pervec life-good capkenes veten time dhe bambola se kuptoj kto acc qe jep ti ku jan qe srrin online .. dhe nuk o nevoja me me fol me ironi fare !
Per ke aop e ke fjalen ti qe shiko shtim aopash? Sa i perket femrave behet pak leshim se ska hic femra ne staf ashtu si je shtu dhe ti Aop para ca kohesh.Sa i perket meshkujve cdo gje me konsesus
 

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

Ca ironie thu ti moj goc? Une sperdor ironi kurr ti them gjerat ne sy per cdo gje/Me duket se e perdore ti temen me Ironi....Nejse nqs se ke ndonje paqartesi shkruj

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

Sa i perket per ate Nita shikoje mir sa rri ajo Perdit, dhe jo 1 here ne jave qe futesh ti duhet te jet online ajo.
 

LoNce

Antar Aktiv
Titulli: Desha nje pergjigje per sa i perket shtimeve te aopeve !

Sa i perket per ate Nita shikoje mir sa rri ajo Perdit, dhe jo 1 here ne jave qe futesh ti duhet te jet online ajo.

Nejse .. boj iher info nick timin sa kam pa u fut po ska gjo se sdu mee zgjat me shume !
 
Top