• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Deputetja, seks simboli i Kuvendit të Kosovës formon partinë e re

Element

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
zvicer, buzë liqenit
Nuk është lajm i dorës së parë që një person krijon një parti politike.... Por me "rëndësi " është ai " senzacioni" medial nga se ajo është deputete dhe sexy !!!! Sa të pasionuar jemi të krijojmë kombinime e veçanarisht me "pigmentin" sex ! lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Spo e kuptoj pse po perqeshet, se CV-ne nuk po ja shoh qe te arrij ne konkluzionin qe s’ka tru por vec byç. 🤔
Nuk e di nese e ke degjuar ndonjhere! Por len shum per te deshiruar!
Nuk e paragjykoj per veshjen jasht atij institucioni
Por me gjej nje deputete irlandeze apo angleze qe e shef ne parliament si me qene ne strip club!
Tregon mos respekt
Plus ka nje dress code ne keto institucione I believe
 
Top