• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Deputeti grek përjashtohet nga Parlamenti Europian pasi i quajti turqit “qen të egër”

Hera

Βιβλίο φάγος
Deputeti grek përjashtohet nga Parlamenti Europian pasi i quajti turqit “qen të egër”

14 March 2019
0[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/pe-770x433-700x394.jpg"}[/IMG2]
Eleftherios Synadinos është përjashtuar nga Parlamenti Europian pas deklaratës raciste drejtuar turqve.

Deputeti grek i partisë “Agimi i Artë”, u shpreh gjatë një ndërhyrjeje që bëri në diskutimin që u mbajt mbi çështjen e refugjatëve se:
Turqit janë si qentë e egër kur luajnë, por kur duhet të luftojnë kundër armiqve të tyre, ata ikin”.

Kjo deklaratë solli reagimin e menjëhershëm të presidentit të Parlamentit Europian, Martin Schulz, i cili vendosi ta përjashtojë, duke vënë theksin se komentet e tij ishin në kundërshtim me rregulloret e institucionit për të drejtat e njeriut.
 
Last edited by a moderator:

Passion

Banned
Eleftherios Synadinos !

Kam pas rastin ta njoh personalisht kete njeri,e familjen e tij.


Asnjehere ma asnjehere nuk e pashe te shfaqe nota rracizmi. :)

Jam habit kur u be eurodeputet duke perfaqesuar parti naziste.

Me profesion ushtarak gjeneral. :)

Jashtttttttttttttttt!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Cfare plehrash!
Mire ja paskan bere,tkene ti shkrijne fare si parti.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sot mediat greke as emrin nuk ja kane permendur gjithe diten po japin fatkeqesine ne zelanden e re ......kur nuk u intereson heshtin
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Hahaha u trimeruan majmunat ne perfundim te mandatit. :D
E ka bere thjesht per skup politik qe te rizgjidhet prap. :D
 
Top