• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dënim shembullor për një ateist

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

Kuptoj, uroj qe te plotesohen te gjitha angazhimet dhe premtimet qe permbledh feja jote!
Falemibderit!
Edhe une lutem qe Zoti tia mundesoj ta kuptoj te verteten e Tij , cdo njeriu qe eshte i sinqerte dhe zemer mire.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

Ku jane te drejtat e njeriut ktu???
Te drejtat e njeriut? Ku do ankohesh ne Onu??
Kapo i kshillit te te drejtave te njeriut ne ONU eshte nje arab, pavarsisht qe eshte nje nga vendet e para ne Bote per denime kapitale.(per motive banale).
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

O laur avash se me trembe.....e thashe parimisht se ligjerisht u pa si funksionon....
Nga ca ane shyqyr qe jetojme ne shqiperi
 
Top