• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dënim shembullor për një ateist

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

Kuptoj, uroj qe te plotesohen te gjitha angazhimet dhe premtimet qe permbledh feja jote!
Falemibderit!
Edhe une lutem qe Zoti tia mundesoj ta kuptoj te verteten e Tij , cdo njeriu qe eshte i sinqerte dhe zemer mire.
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

Ku jane te drejtat e njeriut ktu???
Te drejtat e njeriut? Ku do ankohesh ne Onu??
Kapo i kshillit te te drejtave te njeriut ne ONU eshte nje arab, pavarsisht qe eshte nje nga vendet e para ne Bote per denime kapitale.(per motive banale).
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Dënim shembullor për një ateist

O laur avash se me trembe.....e thashe parimisht se ligjerisht u pa si funksionon....
Nga ca ane shyqyr qe jetojme ne shqiperi
 
Top