• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Definitivisht, Neymar e zgjedhë Barcelonën

xhebrail

Mangup me Licenc
foto.jpg


Supertalenti brazilian, Neymar do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. Në një takim maratonik mes Santosit, Real Madridit dhe Barcelonës, ka qenë vetë lojtari ai që është përcaktuar për të ardhmen e tij.
Sipas lajmeve të fundit nga Brazili, Neymar ka vendosur të luaj për Barcelonën. Nesër do të jetë ndeshja e tij e fundit në fanelën e Santosit ku do të përshëndetet në derbin me Flamengon. Neymar do ti kushtoj Barcelonës 50 milion euro./Indeksonline/
 
Top