• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dedikuar ty!

ZHIGO

sura sio moyo
Ketu sdo jem do jem larguar
Ne kurbet i tretur si hallexhinjt e tjere
Ne wallin tim te preferuar
Nuk do me shohesh me si dikur

E neper temat ku kam postuar
Nk do ndihet shkrimi im i mrekullueshem
Ne profilin tim do te rrij i heshtur
Nje shkrim “Goodbye” i that

Ti do te trishtohesh atehere
Se sdo me gjesh mo onlajn
E kur notifikajshenit nuk do ti nizen mo dritat
Kovat dhe peshqiri do te qajn hallin

Po kur ti te jesh merzitur shume
Ne arkiven e forumit kerkome
Atje do jem i fshehur un
Ne ndonje zhgarravine a ndonje shkronje

Mjafton qe forumin pak ta heqesh
E un do zbres, si ferrari do vij mbas teje
Ti si dikur do nxjerresh dhomet e do qeshesh
Do thush sa mire boni qe iku...

Un dhe Driteroi i pa arritshem !
😆
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Dedikuar ty !Ndienje e panjohur qe me mbushe shpirtin plot shpres.Po shkruaj sepse ti qenke me e forte se arsyeja ime,me ke zhytur ne boten tende,dhe zemra ime drejt teje lundron.Ti gabim i cmendur qe me fale disa ndienja te trazuara ,por me grimca lumturie.Pendesa ime tek ty nuk funksionon,buzeqeshja ka ngrire ,mendja mendon ato grimcat qe i fale.Krenaria?!Eh krenaria eshte lenduar,ajo bashke me arsyen jan aleate te forta.Pres ,ende pres nje sinjal a mesazh tendin ,dhe me vrap ate ndienje te panjohur ta perqafoj .Sa absurde me duket kjo ndienjë ,e di ,shpesh'here filloj buzeqesh kot pa arsye kur te mendoj.Ka raste qe te urrej per mosperfillje,por prap urrejtia me kalon.E di cfare ?!Dua te te falenderoj ,por me mire nuk po e bej .Le te mbetet enigmë
 
Top