• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dedikuar ty!

Jetmira

Antarë i Respektuar

Jepi serish vetes nje shanc,te besosh tek te tjeret.
Jo te gjithe duan te te lendojne.
Dikujt i pelqen buzeqeshja jote,edhe fytyra jote e zbehte.
Dikush ndjehet mire kur te shikon,e jo me te flase me ty.
E dikush tjeter ben te pamundur per te te pare ty.
Jepi vetes kohe.
Jeta nuk shtyhet vetem.
Nje dite do te kesh nevoje e ti per dike.
Do me falenderosh nje dite,per keto 2 fjale.
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Duke pritur kam harruar veten,kam harruar te marr fryme,kam harruar te jetoj.
Sa boshe po me duket kjo bot ,sa e ftoht dhe e shkret,sa erresire dhe hidherim,pa dashuri por vetem urrejtje.Ndoshta kjo eshte bota e re qe eshte krijuar nga kjo dhimbje ,nga kjo plage qe ska per tu sheruar kurre....dhe une pres....akoma po pres...po pres qe te me kthesh ne jet ,por ti nuk je ....ti me le ....me le ne kt bot te re,dhe une po vdes ngadal ,......ku je?....eja me merr ,me merr dhe mua aty ku je . . .por ti nuk vjen ,oh cfare dhimbje qe ndiej ,dua te bertas ,te uleras ,te qaj me zemerim ,por ti ke ikur shume larg,nuk e degjon dot renkimin tim,,,,perse?!e pyes veten perse duhet te ikje aq shpejt ,une si do jetoj ,me kembet ne tok dhe shpirtin mbi re ...
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
I never knew how joyous life could be until I saw your face.
My heart leaps like a hummingbird in flight every time I see you.
This is something I have never felt before, and it is you that inspires it.

When I think about you and our rich conversations, I feel a warmness inside.
I cannot hide my smiles, even when we are apart.
This connection is special, amazing, and I dare say, destiny.

Many have asked what happened to create this new and better me.
I tell them, without hesitation, it is you.
Sometimes I feel like my heart will burst with all the longing and excitement I feel when I think of you.
Looking forward to our next date, beautiful.
May each be better than the last if that is even possible.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
I never knew how joyous life could be until I saw your face.
My heart leaps like a hummingbird in flight every time I see you.
This is something I have never felt before, and it is you that inspires it.

When I think about you and our rich conversations, I feel a warmness inside.
I cannot hide my smiles, even when we are apart.
This connection is special, amazing, and I dare say, destiny.

Many have asked what happened to create this new and better me.
I tell them, without hesitation, it is you.
Sometimes I feel like my heart will burst with all the longing and excitement I feel when I think of you.
Looking forward to our next date, beautiful.
May each be better than the last if that is even possible.
na e bere mishin puckurriza puckurriza
Sa romantic qe je :p
Dhe une qe mendoja qe ti vetem te hash di lol
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
I never knew how joyous life could be until I saw your face.
My heart leaps like a hummingbird in flight every time I see you.
This is something I have never felt before, and it is you that inspires it.

When I think about you and our rich conversations, I feel a warmness inside.
I cannot hide my smiles, even when we are apart.
This connection is special, amazing, and I dare say, destiny.

Many have asked what happened to create this new and better me.
I tell them, without hesitation, it is you.
Sometimes I feel like my heart will burst with all the longing and excitement I feel when I think of you.
Looking forward to our next date, beautiful.
May each be better than the last if that is even possible.
Ku din kshi gjanash ti mor 😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: SaD

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Duke pritur kam harruar veten,kam harruar te marr fryme,kam harruar te jetoj.
Sa boshe po me duket kjo bot ,sa e ftoht dhe e shkret,sa erresire dhe hidherim,pa dashuri por vetem urrejtje.Ndoshta kjo eshte bota e re qe eshte krijuar nga kjo dhimbje ,nga kjo plage qe ska per tu sheruar kurre....dhe une pres....akoma po pres...po pres qe te me kthesh ne jet ,por ti nuk je ....ti me le ....me le ne kt bot te re,dhe une po vdes ngadal ,......ku je?....eja me merr ,me merr dhe mua aty ku je . . .por ti nuk vjen ,oh cfare dhimbje qe ndiej ,dua te bertas ,te uleras ,te qaj me zemerim ,por ti ke ikur shume larg,nuk e degjon dot renkimin tim,,,,perse?!e pyes veten perse duhet te ikje aq shpejt ,une si do jetoj ,me kembet ne tok dhe shpirtin mbi re ...
Kjo menyre te shkruari....shume familjare!
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Sme kuptove , perpos asaj , menyra si shkruan me tre piksha me kujton @vajza e detit , nga vlora e kjo :)
aaa nuk e di nuk i kam vn re shume ,por i perdore shume keto.....per te treguar qe nuk e kam mbaruar akoma fjalin, ose cik pushim per te marr fryme qe ta lexojn ashtu sic e mendoj une ,ndersa kur i perdore ne fund ka vazhdim.

Mendoja mos isha e vetmja qe i perdorja shume 😊
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Me siguri tu befsha lol
Hahahhaha per transparenc dmth...se mbase jane perhapur shume keto adresat e shumta qe i perkasin nje njeriu te vetem...
Une kam kete dhe vetem kete...keshtu qe ke shihni se me ngjan mos me akuzoni pa me cituar hahahaha te jem ne djeni te gjendjes edhe une...
Puc puc goca...
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Hahahhaha per transparenc dmth...se mbase jane perhapur shume keto adresat e shumta qe i perkasin nje njeriu te vetem...
Une kam kete dhe vetem kete...keshtu qe ke shihni se me ngjan mos me akuzoni pa me cituar hahahaha te jem ne djeni te gjendjes edhe une...
Puc puc goca...
Jalla jo mi jo se nuk shkova kaq larg..thjesht me nxorri mallin tend lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Neper nektaret e shpirtit kam pushuar me kohe.
E kuqe me te bardhe , jam shkri ne qenien tende.
Pranverat i kam prit me dashuri,e po aq dhe dimrin me merzi.
Por ne, neper kohera vallezojme bashke, hapat ritem i mendimeve behen.

Prandaj tingujt e nje kompozimi te larget gjithnje shkrihen ,kur une e ti jemi ball per ball. :))
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
@Frank kte pemen e beri mami per ty ..meqe nuk gjete andej nga kasabaja lol lol
Topat i kisha mbaruar une ..ste mbetet qejfi eee me kto qe na u gjenden
Presim postierin te vij ta marri...
Shiko fotografinë 1704634
Apo ngaterrova gje teme? A jemi te posta a jemi te dedication of ?
 
Top